Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Hey,

    Zakonczylismy kolejny sezon High Stakes i zdecydowanie chcemy jak najszybciej rozpoczac nowy z pewnymi zmianami na lepsze i gorsze niestety, poniewaz nie bedziemy mogli juz grac w czwartki z racji Mistrzostw, a wiec :

    Dzien : Wtorek lub Piątek
    Godzina : 19 lub 20
    Miejsce : Hattrick (zastepczo Cechowa )
    Wpisowe : 150 ( 5 oplata, 15 do puli TOP 3, 130 zl pula turnieju LUB 5, 20, 125 )
    Ilosc graczy : 10-15 osob

    Zmiany sa takie, ze nie bedzie turnieju masters. Do puli dzieki temu idzie znacznie wiecej pieniazkow.

    Struktura turnieju, oraz platne 3 najlepsze miejsca w lidze tak jak w starym sezonie.

    Ilosc osob, glownie dlatego zakladam watek, poniewaz, zagraja praktycznie na pewno : Rebel, Yacah, Polus, Baarti, Mario, Grenda, Groszek, Darek i ...

    Chcialbym o wypowiedz tych osob, czy chca wogole grac oraz co trzeba zrobic zeby chcieli grac :

    Berti
    Lect
    Mudza
    Mac
    Smolny
    Player
    Roosi
    Goorka
    Titko
    Skradacz
    Egon
    Alchemik
    Sinobrody
    inni...

    Kolejnosc przypadkowa, lista spisana na szybko z tego co pamietam z rozmow kto by chcial grac/grał, jesli nie wymienilem kogos to przepraszam ;]

    Gdyby wszystkie te osoby graly bylbym w 7 niebie, poniewaz wowczas bysmy lamali sobie zeby podczas kazdedo turnieju, a walka szla by o najmniejsza czesc stacka chocby ale badzmy realni i mam nadzieje, ze choc polowa tych graczy zdecyduje sie zagrac, aby w koncu powstala w Poznaniu liga High Stakes z prawdziwego zdarzenia!

    Mysle, ze mozemy bez klopotu osiagnac frekwencje 14-18 osob na kazdy turniej co daje bardzo ciekawa pule 2 tys zl srednio.

    Czekam na info i zaczynamy wkrotce !

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 16-12-2007 o 13:48

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jeśli o mnie chodzi to mi się najzwyczajniej nie chce grać regularnie w jakichkolwiek turniejach live...

    prawdopodobnie czasem wpadnę (wpisowe, struktura nagród i brak mastersa mi pasuje) ale raczej obstawiałbym, że bedzie to 1-2 turnieje w sezonie dla rozluźnienia niż cokolwiek więcej

    no chyba, że nagle się okaże, że Smolny, Player, Mac i Mudża zaczną chodzić regularnie to ja też pewnie zacznę wtedy

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    To za wasza piatke jestem w stanie kazdemu piwko stawiac co turniej!

    Pozdr
    Reb

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Hmm, ja też nic nie wiem na pewno. Z mojej perspektywy jest lepiej, że nie ma mastersa, bo więcej kasy ląduje w puli każdego turnieju (a raczej nie będę grał regularnie). Może zdarzyć się, że zagram w kilku turniejach, ale nie wykluczam, że mogę zagrać i w większości z nich.

    Ostatnio nie czuję się mocny w turniejach i to też ma znaczenie. Czasem wolę zainwestować buy-in w gry stolikowe. Mam nadzieję, że w nowym sezonie zagra więcej osób i będzie dobrze.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Jeżeli o mnie chodzi, to dla mnie gra turniejowa na żywo musi mieć walory edukacyjne żeby chciało mi się grać.
    Chciałbym po prostu grać z ludźmi na poziomie żeby móc się rozwijać i czuć presję.
    Jeżeli na ligę będzie chodziła dobra ekipa to i ja będę pewno przychodzić, chociaż nie ukrywam, że ostatnio holdem mi się trochę przejadł i kieruje swoje zainteresowanie raczej ku mixed games.

    Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    mnie pasuje, powinienem pojawiac sie regularnie (o ile studia pozwola)
    wole godzine 19
    wole 5+20+125
    dzien obojetny, oba srednie

    pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    12
    Moje regularne wystepy sa uzależnione od ilości graczy która bedzie w niej występowac(w szczególności od tego czy będą pojawiac się Alchemik,Egon,Mac,Player,Roosi i Smolny).
    Co do wpisowego to mi odpowiada chociaz wolałbym strukture
    135+10+5.
    Lepszym dniem na rozgrywanie ligi jest wtorek ( w piątek jest PPT, imprezy integracyjne w firmach w których bierze udział PTP ,niektórzy wyjeżdżają na weekend).

    Pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ja tu na razie widze, ze kazdy moglby wpasc, gdyby ktos tam wpadl wiec chlopaki, prosta sprawa. Chwytacie za telefon i gramy ;]

    Dzieki za comments, czekam na info od reszty!

    Pozdr
    Reb

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    Jak tylko nie będzie możliwości w hattricku możemy grać w cechowej póki nie zaczną się remonty albo nie zmieni się sytuacja naszego najmu (rozstrzyga się sprawa przyszły tydzień - najdalej koniec roku). Jeśli odpadnie i hattrick i cechowa trzeba będzie coś wymyślić - najlepiej może żeby przed każdą grą ogłaszać na forum gdzie się odbędzie - wtedy osoby zainteresowane musiałyby co tydzień tu zaglądać.

    Wtorek jest okej - struktura 130-15-5 wydaje mi się najlepsza.

    Rebel byłbyś chętny zaopieokować się tą ligą jako organizator?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dalej bedziemy z Jackiem pchac ten wozek, jesli nikt nie ma nic przeciwko I mam nadzieje, ze przy waszej pomocy bedziemy go zawsze pchac do przodu, a nigdy w tyl.

    Pozdr
    Reb