Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Easy call!! Raisowalismy pre flop tak, aby przeciwnicy nie mieli oddsów, dajemy gigantyczny bet na flopie, nie ma mozliwosci zrzucenia !! Przeciwnik może mieć zbyt dużo układów, które bijemy, a jeżeli nawet ma dwie parki czy seta to wciąż mamy outy. Takie foldy możemy robić przy betowaniu pre flop za 4% stacka i dużo niższym CB, nie tutaj.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez amazonit Zobacz posta
    Sorki ale moim zdaniem to kompletna bzdura z tymi readami w tym rozdaniu. Mam asy jest zreraisowana pula, mam nuts. Nie glowkuje czy gosc ma czy nie ma. Glowkowanie zostawiam sobie na ciekawsze i trudniejsze rozdania.

    Pozdrawiam
    Zreraisowana pula, ale jak mnie stacknie to dostanie oddsy dla dobierania do seta. Ale pomimo to trzeba było callnąć. Od tygodnia nie zakończyłem na + i cieszyłem się, że odrobiłem wczorajsze wtopy. Nie chciałem znowu być na minusie grubo.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Hej,

    Tak na koniec z innej beczki. Rada. Czasami mnie sie pytaja koledzy co zrobic jak nie idzie, gdy zaczyna byc przeswiadczenie, ze nie mozna wygrac. Moja odpowiedz jest zawsze ta sama. O lie nie notujesz dziennych wynikow to zacznij. Jesli notujesz juz jestes na dobrej drodze. Teraz zostan na stawkach, ktore grasz i staraj sie grac dobra gre (na ogol zaczynasz grac spokojniej, wieksza sciane), mozesz zejsc nizej na pare dni (nawet wskazane) i osiagnij cel, ktorym jest zapisanie 2-3 sesji na plus. Wtedy powraca pewnosc gry, bo bez niej nie ma czego szukac na stolikach, bez niej bedziemy myslec na przyklad w sytuacji opisanej przez Ciebie w tym poscie.

    Pozdrawiam zyczac najblizszych 2-3 sesji na zielono

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    puuuush it

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    "Zreraisowana pula, ale jak mnie stacknie to dostanie oddsy dla dobierania do seta. Ale pomimo to trzeba było callnąć. Od tygodnia nie zakończyłem na + i cieszyłem się, że odrobiłem wczorajsze wtopy. Nie chciałem znowu być na minusie grubo."

    To graj nizsze stawki. Moim zdaniem nie mozesz do pieniedzy tak duzej wagi przywiazywac. Jak bedziesz czerpal przyjemnosc z gry to $ przyjda same.