Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A ile grasz stolikow? Bo dopoki gram do 3,4, to jest w miare OK. Pozniej pojawiaja sie klopoty.

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    4 stoly. ze statsami mialem jedynie problem na starym monitorze, gdzie mialem sporego overlapa i statsy zostawaly czasami na drugim stole, albo musialem kilka razy naciskac przyciski, zeby 'zaskoczyly'. sprobuj wylaczyc opcje 'Popup Table on Action', moze cos pomoze.

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    HEHE! Ja ta opcje mam WYLACZONA

    Jesli jednak uzywam huda, popup samoczynnie sie wlacza i nic nie moge z tym zrobic... Nic to-sprobuje jutro zainstalowac bete 20 i moze bedzie lepiej

    DZIEKI Filippo!

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    ja nie wiem w ogole jak mozna grac z PT3 na ongame... multitablingujac PT3 jak napisal intelowiec samoczynnie wlacza popupa stolow, i nie mozna tego wylaczyc... uzywajac hot key'ow (F1 - fold, F2 - call...), robi sie pelno missclickow, gdy przywoluje stol, a akceptuje ruch ktory sie chcialo wykonac na innym stole...

    Problem zgloszony chyba z dwa miechy temu na forum PT, mowia, ze nad tym pracuja, ale wolno cos im to idzie... wiec na razie zostaje uzywanie PT2 gdzie tego problemu nie ma, no chyba, ze ktos grajac 8-9 stolow uzywa tylko myszki, to wtedy szacunek;]

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez psk Zobacz posta
    no chyba, ze ktos grajac 8-9 stolow uzywa tylko myszki, to wtedy szacunek;]
    Ja gram 6-7 stolow, uzywam tylko myszki i nie wyobrazam sobie, zebym mogl to robic inaczej-kwestia przyzwyczajenia

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Jestem nowym posiadaczem huda jak się kasuje statystyki tzn chodzi mi o wyświetlane przy stole i zamiane ich na inne?

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Co chcesz kasować?

    Btw - masz PT + PAHUD, nie PT3?

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Mam PT3,chodzi mi o zamiane statystyk wyświetlanych przez huda przy stole typu nie chce aby wyświetlały mi się statystyki graczy jak często pasują przed flopem a w to miejsce chce wstawić inne.Wstawiać nowe umiem ale nie wiem jak się niechciane kasuje tzn nie pokazują się one przy stole.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Configure -> configure hud -> wybierasz profil, którego używasz, tam Player stats i zakładka Stats, usuwasz dwuklikiem statystykę, której mieć nie chcesz, zapisujesz i voilla. A jeśli chodzi o coś innego, pytaj dalej .

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Dzięki ,juz wszystko wiem co chciałem,pzdro