Strona 11 z 55 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 546
  1. #101
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez ->JA<- Zobacz posta
    Jestem za wyjebaniem trzech pierwszych poziomow blindow (zaczniemy od 100/200), czas blindow do 15 minut i stack powinien wynosic 500 chipsow. Do tego oczywiscie zakaz palenia, brak przerw, a przy wejsciu wprowadzic oplate tzw "twarzowe".

    Chyba nie odbiegam od poziomem od poprzednich postow bo argument "trwa za dlugo jest smieszny", nie masz czasu to nie graj proste.
    myslałem ze jestes powazny Kuba....

    Bedziesz Mistrzem ale własnego podwórka, bo za kilka turnieji zmniejszy sie frekwencja jesli sie nic nie zmieni. Obym sie mylił.
    Jak napisał Rebel to ma byc najlepszy Pokerzysta Poznania

  2. #102
    Brawo, dlatego zmniejszymy stacki i skrocimy blindy. W ten sposob zrobimy sobie turbo loterie ktora wyloni Najlepszego Pokerzyste.

    To jaki macie pomysl ?? ankieta?? czy zostajemy przy niepowaznych postach ??

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    No to jak sie chce byc najlepszym to sie troche trzeba przylozyc, a co do frekwencji to bez przesady jakos mi sie nie wydaje zeby az tak sie zmniejszyla.. a jak ma byc mniej o 3-4 osoby, ale zostanie stack i blindy no to sorry ja jestem za tym. Bo jak sam mowisz ma to wylonic najlepszych i dla mnie zeby tak bylo musi byc dobra struktura - teraz jest bardzo dobra jak dla mnie i powinna zostac.
    Tak jak przedmowcy pisza poza tym - wszystko bylo ustalane wczesniej, trzeba bylo sie wypowiadac, przewidywalismy ze turnieje beda trwac do 3 z hakiem i nie bylo wielkich glosow protestu.
    Ja chodze w poniedzialki, nieraz wroce kolo 3-4, a o 7 wstaje na zajecia i do 15 i jakos daje rade, nie jestescie chyba tak starzy zeby tak marudzic :/

  4. #104
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Hej hej

    Popieram Pania Magde

    Uwazam ze w tym momencie M Wielkopolski stoja na fajnym wysokim poziomie .... i byloby elegancko gdyby tak zostalo.Akurat by taki np fish jak ja mogl sie uczyc gry od lepszych .
    Jesli chodzi o stack jest w sam raz - i w zadnym wypadku wg mnie nie powinien byc zmieniany - pozwala na w miare swobodna gre - i mozna troche pograc - a nie na zasadzie ze po jednym dwoch nieudanych rozdaniach zostaja dwie decyzje - all inn albo fold.
    Co do papierosow - to mysle ze nie-palace osoby wywalczyly sobie taki status jakie chcialy - zakaz palenia nie tylko przy stolikach ale i w calym klubie - takze "bez jaj".....
    Uwazam ze wszystko powinno zostac tak jak jest...
    "Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil " - a z tego co slysze gracze - a przynajmniej wiekszosc - sa bardzo zadowoleni z poziomu i organizcji MP
    Wg mnie jest super - i niech tak zostanie

    PS.
    Co do dlugosci turnieju -- z calym szacunkiem ale uwazam ze na turnieje chodza dorosle i powazne osoby / przedszkolakami nie jestemy - kazdy z nas ma obowiazki, rodzine, szkole i wlasne prywatne zycie - no i sam decyduje czy moze sobie pozwolic na jeden czwartkowy wieczor / noc z pokerem

    Pozdroowki

    Bartek
    Ostatnio edytowane przez teki ; 08-01-2008 o 16:08

  5. #105
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Myślę, że te kłótnie są niepotrzebne, gdyż mówimy tu o zmniejszaniu stacka, skracaniu blindów, że niby ktoś tam narzeka itd. ale jeszcze żadna osoba na forum nie napisała wprost PRZESTANĘ CHODZIĆ jesli sie nic nie zmieni!!! Osoby które mówią że rzeczywiście przydałoby sie troche szybciej konczyc, bo praca,nauka etc. ktore do tej pory sie wypowiedzialy, mam wrazenie i tak beda chodzic nawet jesli zadne zmiany nie nastąpią...a wiec jak znajdzie sie ktos kto naprawde ma zamiar przestac grac w WLP, bo turnieje trwaja za dlugo wtedy ewentualnie bedzie mozna pomyslec, ale teraz bez sensu zmieniac cos co jest OK!!! Aha-tylko niech to bedzie gracz ktory chociaz w 15-stce przewaznie sie znajduje:P pozdrawiam

  6. #106
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    heh wiem ze nic nie wiem ale sie wypowiem z cyklu madry post
    turniej jest fajny i pod wzgledem staka i pod wzgledem blindow i pod wzgledem dlugosci leveli,[nareszcie normalnie sie gra w turnieju] wiec ja bym nie zmienial nic a nic (moze jedynie przerwy pierwsza 10 min pozostale po 5, zawsze cos)
    poza tym chcialbym wiedziec skad te doniesienia macie ze turniej ma opuscic iles tam osob z powodu ze za dlugo trwa ta imprezka ?
    bo tak naprawde znowu burza narasta nie wiadomo skad nie wiadomo tak do konca o co . dopiero dwa turnieje byly...panowie. Niech sie wypowiedza konkretne osoby jeszcze raz, ale te ktorym cos nie pasuje! konkrety , do zobaczenia w czwartek
    PS. Rossi daloby rade zeby w czwartek ogladac w hattricku FT z Bahama (EL NEgro "for pub hattrick POZNAŃ" oczywiscie wielkie dzieki BARTII!!!!! szacunek )
    PS2. poker to hobby jak kazde inne - tez wymaga pewnych poswiecen,wyrzeczen np. czas i sen...
    sciemnienie..

  7. #107
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Zeby bylo jasne, dla mnie turniej obecnie jest idealny pod kazdym wzgledem ;]

    Kuba piszesz glupstwa delikatnie mowiac, widac ze nie znasz struktury, bo nawet przy skroceniu blindow o 5 min jestesmy daleko od turbo. Poswiecilismy z Jackiem pare godzin, aby ulozyc cala strukture i jest ona sprawdzona. Turbo to jest Small Stakes.

    I ciekawi mnie kogo posty sa niepowazne ? Bo jak na razie to widze jedynie twoje w tej kategorii. Na tym polega dyskusja, aby kazdy wypowiedzial swoje zdanie, a nie krytykowal, ale skoro sam zaczynasz to odpowiadam, bo po prostu nie lubie czegos takiego.

    Mamy wiekszosc osob za pozostawieniem struktury, kilka ktore chcialby skrocic to troszke, jednak jak Łukasz sam napisal, na razie zostaje po staremu.

    Chill~

    Pozdr
    Reb

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Nie chodzi tylko o finałowy stolik. Gracz który wcześniej (względem pozycji) odpadnie, dzięki bardziej dynamicznej grze ma więcej z wieczoru więc IMO sprawa nie dotyczy tylko osób które znajdą się w pierwszej trójce.

    I nie chodzi również o brak czasu. Prawdopodobnie, jeśli nie inne względy, przychodziłbym nawet gdybym prosto z turnieju musiał iść do pracy. Chodzi o to, że jeśli mogę mieć wpływ na to by w pracy być bardziej wyspanym to chcę postawić za tym głos. I nawet nie mówię jeno w swoim imieniu bo piątki zajęte pracą mam tylko w styczniu.

    Panowie, zrobimy najpewniej podług woli większości więc myślę, że sarkazm i oburzenie są w skuteczności najwyżej równe wypowiedzeniu własnego zdania, ewentualnie popartego argumentami, co jest myślę bardziej eleganckie, a na pewno bardziej konstruktywne.

    Miłego

    Edit: kurwa, ale Wy szybko trzaskacie te posty
    Ostatnio edytowane przez cypiszzz ; 08-01-2008 o 16:27

  9. #109
    Rebel: Dzieki Bogu ze decyzja nalezy do Lukasza, a nie do Ciebie.

  10. #110
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Kuba jaki masz problem ? Wszyscy moga normalnie sie wypowiedziec, a Ty piszesz jakies bzdury i robisz wycieczki osobiste... Gratuluje merytorycznych wypowiedzi popartych argumentami.

    Nie ma znaczenia czy decyduje Łukasz, Ja czy Jacek. Kazdy z nas podejmuje decyzje jesli WIEKSZOSC jest za. Nasze osobiste opinie sa liczone jako 1 a nie jako 100. Proste prawda?

    Wrocmy moze do tematu, a dyskusje mozemy sobie kontynuowac w 4 oczy w czwartek.

    Obecnie mamy idealny turniej z ta mala ryska ze trwa do pozna. Jednak zawsze mozna isc ku lepszemu i szukac zmian jak np start o 19 zamiast 20. Dopiero bysmy grali... 6 rano

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 08-01-2008 o 16:41