Strona 12 z 55 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 546
  1. #111
    DObra sorry, juz nic, robcie co chcecie i tak bede chodzil mi.

  2. #112
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez ->JA<- Zobacz posta
    Brawo, dlatego zmniejszymy stacki i skrocimy blindy. W ten sposob zrobimy sobie turbo loterie ktora wyloni Najlepszego Pokerzyste.
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    Mozemy sprobowac to zmienic poprzez :

    Skrocenie blindow z 25 do 20 minut oraz 5 min przerwy co godzinke ( na dymka ) co moim zdaniem przyspieszy rozgrywke o okolo 1-2h czyli turniej przy 40 graczach bedzie sie konczyl 2-3 a przy mniejszej ilosci przed 2.

    Innymi sposobami moze byc start od poziomu 50/100 co moim zdaniem nie wiele zmieni, a takze zmiejszenie stacka do 8 tys...

    Pozdr
    Reb
    czytaj chłopie ze zrozumieniem...

  3. #113
    Jezu czy Ty wiesz co to jest ironia???? To z placeniem twarzowego tez wziales na powaznie?? LOL

  4. #114
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez ->JA<- Zobacz posta
    czy zostajemy przy niepowaznych postach ??
    moze twoje posty sa niepowazne ale ja bynajmniej nie lubie tracic czasu na pisaniu głupot. Forum jest po to zeby pisac co sie mysli, ale wypadałoby zeby chociaz jeden post wnosił cos konstruktywnego do dyskusji a nie ze 3 czy 4 twoje przepełnione sa ironia i to na dodatek nadwyraz słabą.
    W kazdym razie moj głos oddaje na 20min blindy bo twierdze, ze nie zrobi sie przez to zadne turbo. Wiecej sie na ten temat wypowiadac nie bede.
    Ale jak powiedział Goorka bede chodził tak czy tak...

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez ->JA<- Zobacz posta
    Jezu czy Ty wiesz co to jest ironia???? To z placeniem twarzowego tez wziales na powaznie?? LOL
    żenuła tyle Ci powiem
    chociaż nie, raz sprobuje znizyc sie do twojego poziomu i odpowiedziec Ci... Nie tego akurat nie brałem na powaznie bo wiem zebyś zbańczył
    i jak moze być? czy rownie dziecinne jak twoje?

  6. #116
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Chłopaki moze ja równiez sie wypowiem niektóre tutaj komentarze są niepotrzebne i zbedne Stop niepremyślanym wypowiedzią co do turnieju to uwazam że jest na niezłym poziomie duże stacki i długi czas blindów powodują że gra nie rządzi loteria tylko wygrywa naprawde najlepszy A O TO CHYBA NAM WSZYSTKIM POWINNO CHODIZĆ !!!!!!!!!!! co do palaczy to też mnie denerwują ale maja do tego prawo skoro pala na zewnatrz nie w lokalu to szanuje ich i niech sobie tam pala wiec na przerwy nie narzekam co do czasu to o co chodzi???? wiem że turniej gra sie długo ale kazde4mu zwycięzcy finałowy stolik badz ewentualne zwyciestwo wynagrodza wszystko jasne można wszystko skrócić itp ale weżmy pod uwage jeszcze jedna kwestie bardzo ważna co bedzie gdy w miare upływu czasu gracze zaczną rezygnować z turnieju z rżnych powodów i ich liczba zostanie zredukowana do 20 graczy przykładaowo wtedy turniej bedziemy kończyć bardzo szybko może tak o 23 i wszystkim bedzie mało gry itp bo przecież bliny szybko zmieniane przerw brak stacki małe a czy tego własnie chcemy uważam że nie !!!!!!! skoro w 2 turnieju równiez wzięło udział 38 osób czyli odpowiada im ten sposób przeprowadzenia turnieju Rebel ROssi Jacek zrobiliście kawał dobrej roboty przygotowywujac strukture turnieju i trzymajcie sie tego a bedzie dobrze teraz to Warszawa nam a nie my im możemy zazdrościć niezłego turnieju Pozdrawiam Egon

  7. #117
    Hahah swietna zabawa, najbardziej podoba mi sie powazne traktowanie niepowaznych postow Aha i przepraszam Cie Rebel nie chcialem robic najazdow, poniosle mnie troche.

    Pzdr

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Luz, kazdy ma prawo do gorszego dnia. Do zobaczenia przy stoliku w czwartek

    Pozdr
    Reb

  9. #119
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    Cieszy mnie , ze potraficie dojsc do jakichs wnioskow ... W sumie ciekawi mnie jeszcze jedno , bo ja jestem przyzwyczajony do nocnych godzin , a jak to jest z Wami? NIkt nie odczuwa zmeczenia (ktore nota bene wplywa na jakosc gry) ?? Ja moge grac o kazdej porze i nawet jesli czasem sie skonczy pozniej - proponuje zakonczyc te zbedne dywagacje - zobaczymy sie w czwartek i - jesli Lukasz bedzie mial to samo zdanie - zrobimy ankiete co do ewentualnego czy to skrocenia czasu blindow , czy zmniejszenia stacka poczatkowego , czy odjecia pierwszego poziomu blindow (chcialbym tylko przypomniec , ze taka dyskusja - na biezace tematy - toczy sie od poczatku ligi , a zostala rozpoczeta duuuuzo wczesniej - chcemy dojsc do ostatecznych wnioskow !!!) ... DO zobaczenia - mam nadzieje - w dobrych nastrojach w czwartek . pozdro

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    juz w czwartek 17.01 bede mial zaszczyt zagrac z wami w hattricku! Prosze juz o zapisanie