Strona 13 z 55 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 546
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Co do dlugosci turnieju -- z calym szacunkiem ale uwazam ze na turnieje chodza dorosle i powazne osoby / przedszkolakami nie jestemy - kazdy z nas ma obowiazki, rodzine, szkole i wlasne prywatne zycie - no i sam decyduje czy moze sobie pozwolic na jeden czwartkowy wieczor / noc z pokerem
    dokladnie!
    poza tym do final table dochodzi nie 30 osob tylko 9.. i chyba raz na jakis czas jak sie w nim zagra (no bo kto jeszcze oprocz Rataja co drugi turniej dochodzi do finalowego stolika??!! ;p) satysfakcja, zarobione pieniazki czy punkty do generalki zrekompensuja to ze sie wroci do domu o 4..
    i dlatego jestem za tym zeby niczego nie zmieniac bo jest dobrze! (chociaz jeszcze nie dawno sadzilem inaczej )
    co do przerw.. mnie zawsze ta pierwsza przerwa bardzo irytuje bo jest strasznie szybko i ledwie co zagramy 5 rozdan to juz Yacah krzyczy ze wynocha bo pol godziny przerwy
    mysle ze moglaby byc troszke pozniej..
    reszta przerw (5 min. ?) niech bedzie co iles tam czasu dla palaczy zeby nie palili w srodku

    pozdr.
    mario

    aha
    a tu jakas generalka sie pojawi czy kazdy sam sobie liczy..?

  2. #122
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    @Katchie

    Witamy z powrotem - wpadaj na turniej - jak wrocisz po sesji (a zakladam , ze tak bedzie) to nam jeszcze bardziej sie podniesie poziom (a pod sufitem bardzo malo miejsca juz )

    @Mario

    Mnie sie tez tak podoba == co do przerw - pierwsza bedzie po tej 3ciej rundzie , pozniej po 7 zapewne ... zreszta - jak juz sa 4 stoliki to mozna palic w sali obok i nie widze potrzeby robienia przerw - jesli ktos mi zarzuci , ze musi odejsc od stolika , to albo jest nalogowym pokerzysta (nie moze opuscic 1go zazwyczaj rozdania , ktore trwa minimum 1-2 minuty) , albo nigdy nie gral i nie bedzie gral w zadnym innym turnieju - chcialbym zauwazyc , ze na PPT , z ktorego powinnismy czerpac jak najwiecej POZYTYWNYCH wzorcow - pierwsza i jedyna przerwa jest po 4 godzinach - drugiej nie ma w ogole , a na fajke czy siusiu to trzeba sit-outowac , wiec sadze , ze nasi gracze maja i tak duzy komfort , ze i fajka i siusiu sa blisko ...

    PROSZE!!!!!!! o przeczytanie ze zrozumieniem i nie oburzanie sie palaczy , bo to nie jest atak tylko merytoryczne uzasadnienie wczesniej postawionej tezy ...

    Co do punktacji , to nie wiem kiedy bedzie - wczoraj gadalem z Roosim , to mowil , ze jakos na czasie zrobi , wiec pozostaje uzbrojenie sie w cierpliwosc (ja w sumie mialem wziac wczoraj , ale po bad beacie zapomnialem , a Lukasz nie przypomnial) ...

    Pozdro

  3. #123
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Łukasz popros Lecta, on tam ma takie magiczne skrypty co same policza pkt ;]]

    Pozdr
    Reb

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    sluze tym programikiem do robienia klasyfikacji, jakby co

    pozdrawiam, do jutra

  5. #125
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    poznan
    Posty
    82
    jutro bedzie mi tak wchodzic http://pl.youtube.com/watch?v=ojeRwWIdQBM

  6. #126
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    102
    Witam!
    Wzorem poniedziałku mam zamiar przywież wam dzisiaj jakieś dobre jedzonko. Jakby ktoś z góry wiedział że zgłodnieje na wieczór niech da znać.
    Goorka - dla ciebie w abonamencie coś specjalnego

  7. #127
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    @Gryps

    Na bank bedzie sporo osob glodnych lol szczegolnie jeden vel. Hermano ;p

    Pozdr
    Reb

  8. #128
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    16
    zrobiłem klasyfikację generalną

    1 Egon 94,2
    2 Cypizz 89
    3 Dzacek 83
    4 Polus 81,3
    5 Musicman 77,5
    6 Wieliczka 65,5
    7 Grenda 57
    8 Goorka 55
    9 Player 52,6
    10 Gumiś 51
    11 Rataj 51

    jest to klasyfikacja nieoficjalna
    jak wyśle Łukaszowi do przejrzenia te tabelke i stwierdzi ze jest wszystko si to wtedy bedzie kolejnosc wszystkich osob ktore wystapiły w obu turniejach

  9. #129
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Prosze zapisac, moge sie spoznic.

    Pozdr
    Reb

  10. #130
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Egon i wieliczko tez coś zjedza