Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: AA

  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    No widze, że nie tylko ja tu myśle na forum. Górny brawo, będą z ciebie ludzie ( albo już są )
    Ale tak naprawde call/fold jest tu uzależniony od reada i notatek na gracza.

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    heh, czy za kazdym razem jak macie AA to przeciwnik ma seta?
    bez przesady nie dajmy sie zwariowac, nie kazdy gracz mysli tak jak wy, wiekszosc na nizszych stawkach nie mysli w ogole

    to prawie tak samo jakby sfoldowac AA na flope T52 bo koles na pewno ma seta TT...

    czesciej wygrasz niz przegrasz - takie moje zdanie

  3. #23
    Na tych stawkach wg mnie po raisie do okolo 6$, to z KK lub QQ wszedłby allin od razu. Wg mnie ma A Q/K. Ja daje call.

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    heh, czy za kazdym razem jak macie AA to przeciwnik ma seta?
    Nie zauważyłem, żeby ktoś coś takiego napisał. Czyli Ty nigdy nie zrzucasz AA?
    to prawie tak samo jakby sfoldowac AA na flope T52 bo koles na pewno ma seta TT...
    Mówimy o konkretnym roznaniu a nie o AA na flopie T52

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Nie zauważyłem, żeby ktoś coś takiego napisał. Czyli Ty nigdy nie zrzucasz AA?

    Mówimy o konkretnym roznaniu a nie o AA na flopie T52
    Wystarczy przejrzeć w PT wszystkie partie (wktórych doszło do all-in)z AA czy KK na deepstackach, a wszystko stanie się jasne.

    pzdr

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    a kto powiedzial, ze nie zrzucam?

    po prostu z wypowiedzi nowego i kilku innych osob wynika, ze jak majac AA po raisie w preflopie, jak widzimy K albo Q badz KQ itp to foldujemy...

    ja uwazam, ze gostek majac QQ,KK wszedl by allin pf, wiec zakladam, ze czesciej ma od nas gorsza reke, a nie ze ma seta

    tyle ode mnie w tym temacie

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    z KK pewnie by tak zrobił z QQ niekoniecznie.
    Poza tym gdyby miał QQ to nie zagrałby all-in na FLOPIE.

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    W jaki sposób tutaj można wogóle mysleć o zrzuceniu. Przecież przeciwnik zainwetsował pre flop ponad 15% swojego stacka więc nie istnieje karta, z którą na flopie miałby tyle procent. Z czysto matematycznego punktu widzenia mamy EV+, a przecież dodatkowo to micro stawki i brak nam reada !!

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Za to ty pewnie jesteś najpiękniejszy i najmądrzejszy, a debil to cię zrobił.
    A Ty nowy mógłbys w końcu się zamknąć i przestać obrażać innych. Ja jestem w stanie zrozumieć wiele: kompleksy, trudne dzieciństwo, murzyna z wielką lagą ładującego Ci w dupsko każdej nocy. Ale mimo wszystko to nie powód, aby dawać temu upust na forum, nie mając nawet na tyle jaj, aby się ujawnić.

  9. #29
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    po prostu z wypowiedzi nowego i kilku innych osob wynika, ze jak majac AA po raisie w preflopie, jak widzimy K albo Q badz KQ itp to foldujemy...
    Aż się dziwie że tylu ludzi na forum nie potrafi dobrze interpretować wypowiedzi innych użytkowników.
    Przecież jasno i wyraźnie napisałem że decyzja zależy od reada i notatek na danego gracza, a nie że jest KQ na flopie to fold.
    Ja tylko przestrzegam przed bezmyślnymrozgrywaniem premium hands.

    Warmiatus a kto kogo pierwszy nazywa debilem i obraża?
    Więc zamknij się i milcz jak nie potrafisz być obiektywny.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    na shorthanded, po takiej akcji preflop chcesz to sfoldowac?LOL