Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 252
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    dzisiaj moze cos bedziemy działac.po swietach i sylwestrze niektorzy musza odrobic impreze

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    po swiatecznej przerwie wznawiamy gre.
    juz jutro (7 stycznia) kolejny turniej w greenie.
    serdecznie zapraszam

  3. #23
    witam all !
    Ja z pytaniem kiedy bedzie jakis najblizszy turniej, badz zwykle "cash tables", bo rowniez z checia pogralbym troche na zywo a nie tylko przed monitorem :]

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    kolejny turniej w poniedziałek (ale o tym poinformuje w oddzielnym wątku). a cashe gramy praktycznie codziennie.zaczynamy zwykle przed 19.

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    Zapraszam na kolejny turniej, ktory odbedzie sie dzisiaj o 19 w klubie Green na zaspie. Osoby, ktore wola zmierzyc sie przy stolikach cashowych tez znajda swoje miejsce

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Cześć!

    W przyszłym tygodniu firma wysyła mnie do Pruszcza i myślałem, żeby Was odwiedzić we wtorek na jakiś stolik. Jest jakiś sensowny dojazd, żebym nie musiał jeździć taksówką? - zwłaszcza powrót mnie interesuje, bo następnego dnia do pracy...

    EDIT: będę prawdopodobnie w hotelu Górskim, wg targeo to prosta droga

    Pozdro,
    Pablo

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    dojazd z pruszcza jest całkiem dobry, ale powrot juz jest gorszy. Ostatni autobus masz chyba jakos ok 23, ale nie jestem pewien.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    do pruszcza jezdzi autobus nocny N5 zdaje sie i staje calkiem niedaleko Greena albo przy Galerii Baltyckiej albo na skrzyzowaniu obok mostu obok, ktorego jest Green

    natomiaast nad wygoda i komfortem takiego srodka transportu sie nie wypowiem )

    btw

    pytanie do Heinza, kiedy gracie 0.5/1 lub 1/2 ? - w jakie dni tygodnia mniej wiecej bo nie chcialbym kiedys wpasc i dowiedziec sie, ze gracie tylko 5/5 :P

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Dzięki za odpowiedzi!
    Czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy i wysłał mi swój nr tel. na PW gdybym miał zabłądzić? Polko - mnie też interesują takie stawki, więc może w ten wtorek dałoby się złożyć taki stolik. Możliwe też, że przyjadę już w poniedziałek i spróbowałbym wpaść - mam nadzieję, że poza ligowcami stoliki też będą?

    Pozdro

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    szczerze mowiac to stawki 0,5/1 gramy praktycznie codziennie. zaczynamy zawsze ok 18.30