Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    Czy dobrze rozumiem słowo "rigged" - że karty nie są losowane, tylko układane...?

    Na Pacific Poker najpierw sporo wygrałem, a potem karta zupełnie się odmieniła.
    Znalazłem post na rec.gambling.poker, że w Pacific nie lubią, jak się wypłaca pieniądze.
    Ja dwa razy popełniłem ten "grzech", chociaż zawsze tylko tyle, ile wpłaciłem.

    Na bet365 było podobnie - po jakimś czasie karty się "odmieniły".

    Teraz na PokerStars zagrałem w dwóch Sit&Go 5+0.50$, raz Limit i raz NoLimit,
    w obu pierwsze miejsce Ale boję się, że też "promocja" się skończy.

    Przeczytałem "Party Poker Cracked" - nie wiem ile w tym prawdy, ale daje do myślenia.
    W skrócie: serwer nie pozwala jednemu graczowi wygrywać zbyt długo, więc tak układa karty,
    żeby dużo wrzucił na stół i przegrał.

    Gram od 2 miesięcy, po kilka godzin dziennie - wiem że to zbyt krótko, by wyrobić sobie opinię,
    więc proszę bardziej doświadczonych graczy o zdanie na ten temat.
    Może to tylko jakiś dłuższy BAD LUCK, ale dlaczego akurat na początku "kariery"

    pozdrawiam
    R.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    że tak powiem niekulturalnie trochę: pierdolenie.

    rigged ogólnie oznacza grę ustawioną... czytaj rozdający oszukuje.
    Żaden z wymienionych przez ciebie pokerroomów nie miał by najmniejszego interesu w ustawianiu gier.

    Tak więc przechodząc do sedna, nikt ci tam kart nie ustawia... tak to jest że czasem się przegrywa a czasem wygrywa (szczególnie że po kilku wygranych często nieświadomie zmieniamy styl gry).

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    Poker room ma zysk od każdej gry , więc najlepiej gdy pieniądze przepływają tam i z powrotem między graczami.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Już sie nie moge doczekac wypowiedzi Warsaw'a 8)
    Widzisz War mamy kolejnego członka Spiskowej Organizacji Anty Pokerstars - w skrócie mydło (SOAP) 8) :wink:
    Chcesz wstapić ? zostaniesz naszym honorowym członkiem :twisted:
    :lol: :lol:

    Soprano

    PS.u mnie wczoraj w turnieju: ja AK flop Kxx turn A riv x i koleś mi AA pokazuje :roll:

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    Bardzo chętnie wstąpię do SOAP, jak tylko w kolejnym SNG na Pokerstars nie będę pierwszy

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez RoboHE
    Poker room ma zysk od każdej gry , więc najlepiej gdy pieniądze przepływają tam i z powrotem między graczami.
    No i rozumiem że bez 'oszustw' to się nie dzieje tak ?

    I że na żywo to tylko albo się cały czas wygrywa albo przegrywa ?

  7. Spiskowe teorie, dotyczące ustawiania gier przez poker room'y były, są i będą. Każdemu z nas zdarzają się nie tylko 'dziwne' rozdania lecz całe serie, które każą wątpić w losowe rozdawanie kart. Pewnego dnia grałem na Sportingbet i rozegrałem około 500 rozdań - A A dostałem 10 razy! - dość absurdalne wydarzenie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że A A powinniśmy otrzymać 1 na 221 razy. W takim momecnie dość łatwo wyciągnąć wniosek, że poker room rozdaje wszystkim dobre karty, by więcej podbijali i generowali większe pule i zyski. Jednak następnego dnia nie było mi dane zobaczyć A A ani razu, za to dopisywały 7 2 off suit. Ten fakt też można by wytłumaczyć jakimś interesem pokerroom'u jednak w rzeczywistości, są to tylko ekstremalne odchylenia od śreniej, które co jakiś czas zdarzają się każdemu...

    'Party Poker Cracked' byłaby nawet ciekawą lekturką o grze loose low-limit, gdyby nie wiara autora w teorie spiskowe... (osobiście uważam, że autor PPC wcale w nie nie wierzy, lecz dzięki nim może sprzedawać swoje produkty w kategorii 'jak się nie narobić i łatwo zarobić').

    Natomiast opiniami z rec.gambling.poker nie przejmowałbym się zbytnio - jak widzę posty z 'rigged' w tytule to omijam je z daleka - piszą je frustraci, którzy stracili cały bankroll a teraz szukają winnego.

    pzdr.
    Chris
    www.poker24.pl

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez poker24.pl
    są to tylko ekstremalne odchylenia od śreniej, które co jakiś czas zdarzają się każdemu...
    (...)
    Natomiast opiniami z rec.gambling.poker nie przejmowałbym się zbytnio
    (...)
    www.poker24.pl
    I to właśnie chciałem przeczytać - dzięki - gram dalej.
    Do samego końca.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    A jak się nie potrafi poradzić sobie z bad beat'ami to lepiej nie grac

    Soprano

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    To sa za powazne firmy zeby mialy interes w jakims kombinowaniu,wiekszosc z nich albo juz weszla na gielde,albo zaraz wejdzie-sama nazwa pokerromu,reklamy itd przynosi ogromne zyski,a w razie wykrycia czegokolwiek podejrzanego straty bylyby ogromne.
    Oczywiscie pokerromow jest kilkaset,codziennie pojawiaja sie nowe,inne znikaja,ale jesli korzysta sie uslug duzych,sprawdzonych firm,nie ma najmniejszego problemu.