Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    jak można tu wkleić animację faceta tarzającego się po podłodze ze śmiechu?

    Pozdr,

    Warsaw

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Witam,

    jak można tu wkleić animację faceta tarzającego się po podłodze ze śmiechu?

    Pozdr,

    Warsaw
    Zapewne tak samo jak pukającego się w czoło :wink:


    pzdr

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    [img] i adres obrazka ?:P oczywiscie zakonczony [ /img]

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez skaand
    To sa za powazne firmy zeby mialy interes w jakims kombinowaniu,wiekszosc z nich albo juz weszla na gielde,albo zaraz wejdzie-sama nazwa pokerromu,reklamy itd przynosi ogromne zyski,a w razie wykrycia czegokolwiek podejrzanego straty bylyby ogromne.
    Oczywiscie pokerromow jest kilkaset,codziennie pojawiaja sie nowe,inne znikaja,ale jesli korzysta sie uslug duzych,sprawdzonych firm,nie ma najmniejszego problemu.
    wejdz se w *betandwin*.. tam masz o powaznej firmie :P

    P.S. pieniazkow nie odzyskalem

  5. #25
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    ktos wyzej dobrze napisal... reka zawsze inaczej potasuje a komputer trafi w to samo miejsce wiele razy bo nie jest to losowe, to soft ktory ma jakis schemat, nie jest w 100% losowy, nie da sie tego zrobic, komputer zawsze bedzie jakos wybieral, co oczywiscie nie ma nic wspolnego z przegranymi...

    Grajac kilka h nie mialem ani razu AA KK QQ JJ i zrobilem wiecej sosu niz na drugi dzien kiedy takie karty dostawalem ...

  6. #26
    RoboHE nie przejmuj sie tymi no skillami , ktorzy zjezdzaja do shosrtstackow w czasie turniejow, a potem sie smieja ze przegrywam przez bad beaty ktore naprawde rzadko sie zdarzaja.

    No bo nie ma w tym nic dziwnego ze po wygraniu 650$ na fulltilcie, nagre zaczalem przedupcac wszystkie alliny,
    bo przeciez przedupcenie 30 sytuacji z rzedu w omaha jak sie ma 95% na wina to normalne.

    Wdupcanie z AA 10 razy z rzedu jest tez oczywiscie normalne, szczegolnie jak wydupca co chwile backdoora.

    wxw.blindbetpoker.com/subfolder/forum/t1101-pokerstars-is-rigged.html , ci to dopiero sa pojebani, wplacaja 30K wygrane w kasynie, na pokerstars zeby przedupcyc 50% bankrolu, gdzie przeciwnik lapie wiecznie cudowna karte na riverze.

    Moze to jakas dzuma pokerowa ? Powiedzcie mi moi mistrzowie, skoro gracie tak fenomenalnie to jakie macie bankrolle ?
    Bo skoro na dluzsza mete skill wygrywa, a ja nie dotoczylem sie 20 razy do finalowego ( oczywiscie nie przez backdoora, tylko wam sciemniam , zeby nie bylo ze lamie ^^ ) to mysle ze macie juz fajne fury....

    Ale jak widze posty, gdzie ktos gra 1.5 roku na micro , to zal.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    No bo nie ma w tym nic dziwnego ze po wygraniu 650$ na fulltilcie, nagre zaczalem przedupcac wszystkie alliny,
    bo przeciez przedupcenie 30 sytuacji z rzedu w omaha jak sie ma 95% na wina to normalne.
    Nie znam sie na omahahaha ale tam sytuacje gdzie jestes 20:1 i ktos Ci w dodatku wpierdala allina nie wystepuja chyba nigdy (albo prawie nigdy). Wiec sie troche ogarnij No chyba, ze za kazdym razem flopowales quadsy i ktos robil straight flusha ;(
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 07-12-2008 o 11:06

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    no i pewnie tak bylo, na dodatek 20 razy z rzedu...

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    przestańcie w końcu odpowiadać temu trollowi

  10. #30
    JA : : : :

    MORON : : : : :

    Flop : : :

    On check, ja bet 1/3 Pot, on po namysle ALL in.

    Mam 93% na wina czy mi sie qrwa zdaje ???
    Jakbym wam przydupcyl 30 skrinow z takimi akcjami z 1 dnia to byscie pierdolili ze na downsigu jestem.

    Pozdro pocwicz