Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Nie wiem czy mają interes czy nie wiem jedno z AA (na sieci) więcej partii przegrałem niż wygrałem w partiach na żywo przy stole w swojej historii gier wtopy z AA raczej nie przekroczyły 5%. Nie wiem jak wam, ale mi to dało do myślenia

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    pierdolenie kazdy wie, ze PokerStars oszukuje

    ___
    SOAP member?:>

  3. Bez urazy Domin, ale to co napisałeś pozbawione jest logiki i nie ma sensu z matematycznego punktu widzenia.

    1. Zakładając, że grasz przeciwko losowym kartom rywali, para asów wygra:
    - w 50% przypadków, przeciwko 5 graczom,
    - w 56% przypadków, przeciwko 4 graczom,
    - w 64% przypadków, przeciwko 3 graczom,
    - w 74% przypadków, przeciwko 2 graczom,
    - w 85% przypadków, przeciwko 1 graczowi!

    2. Zakładając, że grasz heads-up, nie przeciwko losowej karcie lecz przeciwko 8 7 suited (najmocniejsza karta w grze heads-up przeciwko AA!!) - wygrasz w 76,8% przypadków!!

    Tak więc nie chce mi się wierzyć, że przegrywasz ponad 50% partii z AA...

    3. Z drugiej strony para asów przed flopem to nie jest żadna gwarancja zwycięstwa - grając heads-up przeciwko słynnej 7 2 off suit wygrasz tylko 87% rozdań!

    Nie prawdą jest zatem, że w realu przegrane z AA nie przekraczają 5% - to po prostu jest niemożliwe w długim terminie.

    Myślę, że problem leży w psychice gracza, który porażkę z AA uważa za dopust boży i spisek poker room'u, natomiast wygraną traktuje jako rzecz absolutnie mu należną i pewną.


    pzdr.
    Chris
    www.poker24.pl

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    28
    Witam wszystkich bo to mój debiut na tym forum.

    Gram na expekcie (inne pokerroomy sporadycznie) ponad rok, więc to chyba wystarczający czas aby wypowiedzieć się w tej kwestii. Uważam że szukanie spisku w nabijaniu rake przez podręcone rozdania nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Przegraną z KK na AA lub nawet z AA na AA traktuje w miarę normalnie. To się zdarza i to nawet w miarę często gdy miesięcznie grasz ponad 10000 rąk. Na expekcie zdarzają się bad runy i to naprawdę dołujące (kiedyś przegrałem sześć razy z rzędu kk na jj), trzeba się jednak przyzwyczaić do tego choć łatwo nie jest. Żeby dojść do jakiś wniosków każdy z nas musiałbym prowadzić dokładne statystyki i to przez np. rok, a wiadomo że my głównie gramy w pokera i ja np. nie prowadzę żadnych statystyk, opróp sprawdzania czy kasa się zgadza po jakimś dłuższym okresie.

    Jeśli chodzi o domniemane przekręty pokerroomów to mam własną teorię, która nie dotyczy rake'a bezpośrednio. Uważam że pokeroom może czasami pomagać słabym graczą, którzy np. wchodzą z 3,4 off itd. i pozwala im wygrywać, trochę częściej niż mówi statystyka. Chodzi przecież o to żeby jak najwięcej osób grało, chodzi o to żeby przyciągać a nie odstraszać. To wydaje mi sie bardziej logiczne.

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    to i ja dorzuce swoje 3 grosze do teorii spiskowych ;]

    wczoraj gralem sobie na UB jakiegos sit&go i szlo mi dosc dobrze, wkoncu zostalo nas trzech, bylem chip leaderem wiec niechcialem glupio szarzowac w kazdym rozdaniu i niepotrzebnie tracic kasy, gralem jakas chwile i w tym momencie stalo sie cos dziwnego, UB nie pozwolil mi wygrac

    dostaje jakies tam 6,3off, fold odrazu i czekam na nastepna reke, dostaje 6,3off :lol: , UB wiedzial ze szybko zrzucilem te karty i czekam na cos dobrego, to mi wywalil jeszcze raz, no to znowu fold i znowu przegapilem pokazna pule , i w tym momencie juz zalowalem ze za kazdym razem nie robie screenshota, 6,3off no mowie dobra, call no i oczywiscie flop nie taki jak trzeba wiec szybko fold, ale blindy dosc pokazne mi zjadlo, i tak do konca dziwne rozdania sie dzialy i ostatecznie skonczylem na drugim miejscu (zawsze cos )

    moglbym powiedziec ze oni specjalnie tak zrobili ale nie jestem glupi i wiem ze to po prostu wynika z losowania przez komputer, na zywo reka zawsze inaczej potasuje talie, a komputer przy wybieraniu zawsze moze trafic w to samo miejsce, dlatego sie nie zrazilem i jeszcze 2 razy gralem tam sit&go ktore zakonczylem na 1 miejscu

    pozdro

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    dochodzi tu pewnie jeszcze fakt, kiedy ktoś się zastanawia nad tym, że jakiś pokerroom jest rigged, domyślam się że taki gracz ma np. 200$, wygrywa sporo, rozluźnia swoją grę i nagina statystykę do granic możliwości, z bankrolu zostają już tylko ochłapy, i wtedy dostrzega się różne cuda typu że seria rozdań była ustawiona, jakby ktoś miał z 600$ i spadłoby mu 200$, to grałby dalej bez oglądania się pewnie na jakieś ustawianki, wiadomo że zaczcynamy węszyć teorię spiskową jak już mamy nóż na gardle;

    ps. nie pamiętam gdzie, ale raz jakiś koleś udostępnił swoją bazę rozegranych rąk i kart (ok. 100k rozdań) i statystycznie wszystko zgadzało się z teorią np. para 88 wygrywała w okolicach 51% przypadków z AK itd [baza pochodziła z gry na PacificPokerze]

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Nie wiem czy ja mam takiego pecha czy gosc takie szczescie czy ta pier*****a sieć prima jest tak pechowa dla mnie ,w podkrecony soft nie wierze wiec wybieram opcje "prima jes dla mnie pechowa" . W 3 ostatnich turniejach odpadlem po tym jak gosc złapał seta na riverze :roll:

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    Cytat Zamieszczone przez pixeluz
    to i ja dorzuce swoje 3 grosze do teorii spiskowych ;]

    wczoraj gralem sobie na UB jakiegos sit&go i szlo mi dosc dobrze, wkoncu zostalo nas trzech, bylem chip leaderem wiec niechcialem glupio szarzowac w kazdym rozdaniu i niepotrzebnie tracic kasy, gralem jakas chwile i w tym momencie stalo sie cos dziwnego, UB nie pozwolil mi wygrac

    dostaje jakies tam 6,3off, fold odrazu i czekam na nastepna reke, dostaje 6,3off :lol: , UB wiedzial ze szybko zrzucilem te karty i czekam na cos dobrego, to mi wywalil jeszcze raz, no to znowu fold i znowu przegapilem pokazna pule , i w tym momencie juz zalowalem ze za kazdym razem nie robie screenshota, 6,3off no mowie dobra, call no i oczywiscie flop nie taki jak trzeba wiec szybko fold, ale blindy dosc pokazne mi zjadlo, i tak do konca dziwne rozdania sie dzialy i ostatecznie skonczylem na drugim miejscu (zawsze cos )

    moglbym powiedziec ze oni specjalnie tak zrobili ale nie jestem glupi i wiem ze to po prostu wynika z losowania przez komputer, na zywo reka zawsze inaczej potasuje talie, a komputer przy wybieraniu zawsze moze trafic w to samo miejsce, dlatego sie nie zrazilem i jeszcze 2 razy gralem tam sit&go ktore zakonczylem na 1 miejscu

    pozdro
    Miałem identycznie po fold znowu ta sama ręka , kilka razy tak było... hmm dziwne trochę

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    ale flop byl inny?:P

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    To ja też napisze swoją krótką notke.Grając na Pokerchamps NL 25/50c w ciagu godziny dostałem na ręke 4xAA 2xKK i sporo niższych par z 10 dolarów po godzinie gry zrobiło sie prawie 100.Następnego dnia grając dobre 5 godzin prześladowały mnie 78s