Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nie ma mnie

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ostatnio mialem przeprowadzke i przez 1-2 tyg moge miec utrudniony dostep do sieci, tak ze jezeli macie cos do mnie pilnego to najlepiej dawajcie znac na maila.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    A gdzie mieszkasz teraz?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Stary kontener się popsuł i wywieźli.

    Teraz należy iść w stronę Galerii Łódzkiej, skręcić w lewo na ostatnim skrzyżowaniu przed Galerią i po kilkuset metrach widać taki wspaniały pałac. Doli mieszka kilkadziesiąt metrów dalej w takim kartonie, bo wszystkie najlepsze miejsca w kontenerach już pozajmowane (ja mam najlepsze, bo taka babka z naprzeciwka często rzuca do mojego śmietnika banany i ciastka, tylko najpierw trzeba obdrapać pleśń o jezdnię). Teraz z chłopakami podłączać będziemy Doliemu neta, a to może trochę potrwać, bo Kowalscy chyba zaczynają coś podejrzewać jak ostatnio przyszedł im rachunek na 1073,45 zł za prąd (zachciało się Zenkowi spod butelek klimatyzację u siebie instalować, a Eustachy spod papieru wmontował sobie jackuzzi). W dodatku znaleźli kawałek świerzutkiego wafelka przy generatorze prądu (do 11.04 ). Tak więc Doli niedługo wróci do akcji, a e-mail będzie u mnie odczytywał, jak tylko uda mi się mysz pod kompa podpiąć (stara uciekła, a dwie następne się spaliły [spalone mięso śmierdzi jak nie wiem, ale nieźle smakuje] :x)

    Pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    :shock: :shock: :shock: