Strona 107 z 116 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #1061
    Właśnie stąd się wziął pomysł na panele
    A tu link:
    http://www.yousendit.com/download/UF...aFJoMlZFQlE9PQ

  2. #1062
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    mógłby mnie ktoś poinstruować jak zmienić layout stołów na ongame? ściągnąłem odpowiedni plik, utworzyłem foldery mod i original, ale nie ogarniam za bardzo skąd wziąć plik z rozszerzeniem .bat potrzebny aby to wszystko ruszyło.

  3. #1063
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez qqrq Zobacz posta
    mógłby mnie ktoś poinstruować jak zmienić layout stołów na ongame? ściągnąłem odpowiedni plik, utworzyłem foldery mod i original, ale nie ogarniam za bardzo skąd wziąć plik z rozszerzeniem .bat potrzebny aby to wszystko ruszyło.
    w folderze gdzie masz zainstalowany soft (np. c:/bwin/) tworzysz plik tekstowy, otwierasz go i wrzucasz taki kod:

    Kod:
    start TwojKlient.exe
    Echo Press button when pokerclient is started to use mod.
    SET /P M=.
    copy .\mod\*.* /y
    TwojKlient.exe zmien na np bwin.exe czy poker.exe - w zaleznosci na jakim roomie grasz.

    Zapisz zmiany w pliku tekstowym i zmien jego nazwe na start.bat (czy cokolwiek ,ale .bat zamiast .txt)

    kliknij 2 razy na start.bat - zacznie sie wlaczac Twoj soft pokerowy, zaloguj sie a nastepnie w czarnym okienku wcisnij dowolny (enter?) przycisk na klawiaturze - okienko zamknie sie. W tym momencie otwierajac stoly powinny one miec juz nowy wyglad!

    pzdr

  4. #1064
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Czy jest waiting list na ongame? Czy mozna coś zrobic rzeby siedziec zawsze na tym samym miejscu?

  5. #1065
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie i nie

  6. #1066
    W sumie to można tylko że nie z automatu (bo opcja change seat jest)

  7. #1067
    Czy wie ktos jak w pokertrackerze ustawic zeby statystyki byly pod dobrymi nickami? Bo u mnie przewaznie staty nie sa pod tymi nickami pod ktorymi powinny widniec

  8. #1068
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ręcznie przesunąć i save layout.

    Sting

  9. #1069
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Witam,

    Jestem nowy na forum, wiec nie wiem czy to odpowiednie miejsce. Szukam dobrej plaskiej oferty rakeback w sieci ongame (obojetne ktory skin).

    pozdrawiam

  10. #1070
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    hej, pewnie zostalo to juz wczesniej rozwiazane, ale ciezko znalezc odpowiedz w gaszczu postow.

    jak zmienic wyglad stolu na ongame, mam juz plik TableImages.swf, ale za kazdym razem jak wlaczam klienta, to plik ten jest zastepowany oryginalnym