Strona 103 z 116 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #1021
    Czy ktos mial problem z HUDEm Holdem Managera na ongame. Na poczatku jak zainstalowalem HM to HUd dzialal zarowno na ongame jak i na ps, ale jak zainstaowalem baze to na ps normalnei importuje rece i hud dziala , natomaist na ongame importuje rece z sesji na biezaco,ale hud sie nie wlacza. Mam zainstalowana najnowsza wersje, w table manager nie pojawiaja sie stoly z ongama, szukalem na forum HM i w FAQ ale neistety nic nie znalalazlem. Czy spotkal sie ktos z podobnym problemem?

  2. #1022
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Spróbuj tego:
    http://faq.holdemmanager.com/questio...r+to+Show+HUD+
    Miałem podobny problem i pomogło.

    PS. Jest jakiś sposób na auto-reload na ongame? Podobno jest jakiś program BetPot Ongame, ale nie mam możliwości sprawdzić w trialu czy działa.

  3. #1023
    Nie korzystlaem nigdy z takiego programu , jak cos to pozniej sprobuje go sciagnac i prztestowac, korzystam z dwoch plikow ktore zmeiniaja wyglad stolika i powiekszaja dealer button i wielkosc cyfr wnoszonych zakladow , ale trzeba je wrzucac do folderu bet24 po kazdym otwarciu lobby
    Ostatnio edytowane przez rereis ; 02-06-2010 o 14:51

  4. #1024
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Uruchomił ktoś ongame betpot? Nie chce mi działać.

  5. #1025
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    27
    mam takie pytanko odnosnie ongame, gram na bwin i dzisiaj spotkala mnie dziwna sytuacja - moj bankroll do pokera zmniejszyl sie o ok 50 $, moje konto jest tam w PLN a tych suma sie zgadza. czyli jak PLN straci wartosc wzgledem dolara to znowu utna bankrolla? czy to normalna sytuacja, a moze da sie zmienic obslugiwana walute? szczerze mowiac troche mnie to wkurzylo bo wiadomo, ze liczylem buiny w dolarach, samego rake przez pare dni im ok 70$ nabilem... a takim sposobem to odechcialo mi sie juz tam grac...

  6. #1026
    to chyba oczywiste ? bylo zakladac konto w normalnej walucie a nie poliż zloty

  7. #1027
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    27
    zakladajac tam konto pare lat temu nawet nie myslalem, ze bede gral w pokera. a o ta sprawe sie pytam, bo pierwszy raz sie z tym spotykam (mimo grania tam w pokera od ok 7 miesiecy) i pierwszy raz tna tak duzo, ehh...

  8. #1028
    BWin?
    No cóż.. Mi się akurat ten ich system całkiem podoba. Masz po prostu, niezależnie od ceny dolara, tyle samo pieniędzy w PLN. Jak dolar spadał to bankroll Ci się "powiększał", tylko wtedy pewnie nie było powodów do narzekań. Ogólnie to nie ma różnicy większej jeżeli kasę wydajesz w Polsce.

  9. #1029
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    27
    calkiem mozliwie, bo dopiero ostatnio zaczalem tam grac czesto i z tego co widze oni te przewalutowania robia co miesiac, a wczesniej nie zauwazalem zadnych wzrostow ani spadkow bankrolla. coz moja strata, bo akurat bardziej zalezalo mi na saldzie w $$$ i osiagnieciu ilosci buyinow do przejscia na wyzsze levele.

  10. #1030
    juz ktos o tym pisal ze oni raz w meisiacu uaktualniaja kurs , a ze w ciagu ostatniego miesiaca PLN tak bardzo sie osłabil w stosunku do USD to twoj barnkroll w USD sei znaczaco pomniejszyl