Strona 111 z 116 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #1101
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Że PT jest do d... a HM rządzi?
    Niemniej na tę chwilę chciałbym stosować to co mam i co działało.

  2. #1102
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    PokerTracker • View topic - Not working with new update ONGAME.
    Link do aktualnej dyskusji na ten temat (problem Ongame a PT3).

  3. #1103
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    1.11.05a Official Release - Holdem Manager Forums

    - Fixed Ongame freeze when opening and closing multiple tables.

  4. Działa Wam HUD HEMa na nowych stołach [SPEED]?

  5. #1105
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    u mnie nie dziala, kolejny fajny update..

  6. #1106
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    Nowy update działa poprawnie, dziś go ściągnąłem i wszystko wyglądało fajnie, dopóki nie zobaczyłem, że nie widzę zmuckowanych kart przeciwników. Zrobiłem mały research i ogarnął mnie pusty śmiech, kiedy przeczytałem:

    "We received word from Ongame about the URL look-up with mucked cards. Here's what they had to say:

    “We do not wish to make mucked card information available for analytical purposes. We always strive to prevent players from gaining an unfair advantage over others, and feel that allowing the automatic lookup of mucked cards would directly contradict this standpoint.” – Ongame Network.

    Since we are working in cooperation with Ongame, we will respect their wishes in this regard. URL look-up will be removed from future builds.

    -HM"

    Cóż... Ongame naprawdę nienawidzi regularsów. Zastanawiam się czy zdowngrade'owanie Hema do jakiejś starej wersji pomoże, mam nadzieję, że tak

  7. Pomoże wersja 1.11.04 to chyba ostatnia w ktorej byly widoczne mucked cards

  8. #1108
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez ad Zobacz posta
    Nowy update działa poprawnie, dziś go ściągnąłem i wszystko wyglądało fajnie, dopóki nie zobaczyłem, że nie widzę zmuckowanych kart przeciwników. Zrobiłem mały research i ogarnął mnie pusty śmiech, kiedy przeczytałem:

    "We received word from Ongame about the URL look-up with mucked cards. Here's what they had to say:

    “We do not wish to make mucked card information available for analytical purposes. We always strive to prevent players from gaining an unfair advantage over others, and feel that allowing the automatic lookup of mucked cards would directly contradict this standpoint.” – Ongame Network.

    Since we are working in cooperation with Ongame, we will respect their wishes in this regard. URL look-up will be removed from future builds.

    -HM"

    Cóż... Ongame naprawdę nienawidzi regularsów. Zastanawiam się czy zdowngrade'owanie Hema do jakiejś starej wersji pomoże, mam nadzieję, że tak
    1.11.02b chyba jest ostatnią, która pokazywała ręce. Śmiech na sali z tym ONGAME. Myślałem, że to niemożliwe, ale BOSS jest jeszcze gorszy

  9. #1109
    Działa wam Ongame

    Używam Goalwin i nie mogę zająć miejsca przy stole.

  10. #1110
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    Oczywiście, że nie działa