Strona 106 z 116 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 1158

Wątek: Ongame

  1. Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Nie polecam

    Ja cofnąłem się do 1.11.02b. Najnowsze nie pokazuje mucked hands.
    Używam 1.11.03 i też pokazuje mucked hands, więc pewnie problem jest z 1.11.04.

  2. #1052
    A jest tutaj ktoś kto gra sng? Bo ja mam własnie kłopot z turniejami sng wielostolikowymi które w ongame nazywane są np. Table#1, Table#2 itp tylko że wygląda to tak że ładują mi sie 4 Table#1 i ręce sie ładują ale hud nie wiem który stolik to który i nie działa, napisałem o tym na forum HUD not working on Betfair (Ongame) - Page 2 - Holdem Manager Forums i dostałem odpowiedź że nie mają rozwiązania na ten problem

  3. #1053
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Pochwaliłby się ktoś jak ma rozmieszczone statsy w HUD grając więcej niż 4 stoliki na monitorze 24 cale?


    hudbw.PNG | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

    Zachowana oryg. rozdziałka, 6 stołów się tak mieści bez żadnego overlapa na 1920/1200 (wysokości tyle nie potrzeba).

    P.S. Dumny z niego jestem :P

  4. #1054
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez *MagiC* Zobacz posta


    hudbw.PNG | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

    Zachowana oryg. rozdziałka, 6 stołów się tak mieści bez żadnego overlapa na 1920/1200 (wysokości tyle nie potrzeba).

    P.S. Dumny z niego jestem :P
    a co to za staty sa?

    moze zapodasz do sciagniecia? bo moj hud na ongame jest w ogole praktyczny i malo mozna cokolwiek z niego wyczytac :|

    jakies range porobione sa?

  5. Cytat Zamieszczone przez *MagiC* Zobacz posta


    hudbw.PNG | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

    Zachowana oryg. rozdziałka, 6 stołów się tak mieści bez żadnego overlapa na 1920/1200 (wysokości tyle nie potrzeba).

    P.S. Dumny z niego jestem :P
    Świetny pomysł, chyba się na niego skuszę. Jeszcze podepnę się pod pytanie Kejspera: jakie staty tam masz i jakie ranges?

  6. #1056
    Jak zrobic zeby udostepnic?
    wystarczy ten plik xml do ktorego jest niby export?

    Rangów nie mam poustawianych. Tzn. mam te co sa domyslne w podstawowych statach tylko. Jakoś mi się nie chce kolorków ustawiać za bardzo..
    A staty tam takie są: (gora- lewo-prawo-dol)
    VPIP/PFR/3b/f3b/steal
    AF/Agr%
    flop CB/F2fCB/ tCB/ F2tCB
    WtSD/W$SD/WSF/hands

  7. #1057
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    wyeksportuj i to powinno starczyc, bede bardzo wdzieczny! mam podobnie poukladanie staty, ale wszystko porozpieprzane i ogolny syf wiec bardzo bys ulatwil sprawe

    z gory dzieki

  8. #1058
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Ja tez sie podepne, Magic udostepnisz nam ?
    Albo niech mi ktos powie jak zrobic pionowo staty

  9. #1059
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    @Larghart

    dajesz new panel, stata, newline, stata, newline, stata, new panel

  10. #1060
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja mam taki. Ale jak automatycznie rozmieszcze więcej niż 4 stoły to statsy najeżdżają mi na karty.



    Staty na zielono -> dobrze dla mnie.