Strona 62 z 116 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #611
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    polecam wyprobowanie Holdem Managera...

    15 dniowy trial zawiera wszystkie opcje

    ma praktycznie same zalety w porownaniu do PT3, jedyna wada jest chyba brak table selectora

    sam sie ostatnio do niego przekonalem, polecam

    pzdr

  2. #612
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    polecam wyprobowanie Holdem Managera...

    15 dniowy trial zawiera wszystkie opcje

    ma praktycznie same zalety w porownaniu do PT3, jedyna wada jest chyba brak table selectora

    sam sie ostatnio do niego przekonalem, polecam

    pzdr
    Moja znajomość z PT3 była bardzo krótka, bo się wieszał. Wykorzystałem kilka dni triala i kupiłem HM. Nic do zarzucenia mu nie mam (ale nie grami w turniejach, a te są aktualnie dopiero dodawane w pełnym wymiarze). Table selector będzie dodany później.

    Ale zauważyłem, że coraz więcej ludzi odchodzi od PT, a w tym instruktorzy Stoxpoker oraz Cardrunners.

  3. #613
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    No i po tysiącach "udogodnień", "usprawnień" itd nasze najzajebistsze na świecie serwery ongame sie zesrały na amen

    ech, już długo w tej jebniętej sieci nie zabawię, wiem, że donki, ale są granice.....

  4. #614
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    dokladnie...ponad tydzien trwalo zdjecie limitow zebym mogl wplacic sos po zmianie roomu...gram pierwsza sesje i sie wszytsko zjebalo...jeszcze pewnie z 2k$ bedzie z 3 dni brakowac ja pierdole...

  5. #615
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    14
    Po prostu zajebiście... Duży bonus czeka na wyrobienie do jutra, a tu taki bad beat, wiecie może jak to długo potrwa?

  6. #616
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Już niby działą, ale pierdolę to

    Kończę bonus i kończę z tą popierdoloną siecią raz na zawsze

    Na ipoker rb też można niezły wyciągnąć, a nerwów na pewno zaosczędzę

    Adieu szmaty z ongame

  7. #617
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    14
    Uff... właśnie skończyłem wyrabiać bonus, 26h z przerwami na kibel i jedzenie, ale było warto choć z gry spory minus. Tak czy inaczej też się chyba zawijam gdzie indziej, chociaż są jeszcze godne uwagi oferty typu: bonus 8x + sklep...

  8. #618
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ta sa...ale mi przed chwila wjebal sie admin na chata i pisal ze stoliki zostaja zamkniete i teraz mi brakuje okolo 2400$...kurwa sick...mam nadzieje ze w ciagu max 24h kasa wroci....

  9. #619
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy już wszystko wróciło do normy? Korci mnie, żeby sobie wyrobić bonus na Heypoker, ale jeśli tak to się będzie odbywać, to będę zmuszony sobie odpuścić...
    Czy na Ongame nadal jest tak, że stoliki wyskakują na wierzch, nie czekając na swoją kolej, przez co nie da się grać w kaskadzie?

  10. #620
    W ustawieniach można sobie zmienić zeby nie wyskakiwały.