Strona 56 z 116 PierwszyPierwszy ... 646545556575866106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #551
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    na bank stara informacja...

    można grać 12 stołów (no ale trzeba mieć do tego raczej dobrego kompa bo soft Ongame raczej nie sprzyja multitablingowi)

  2. #552
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    22
    14 dni od wypłaty ze Stryyke i dalej nic...
    Napisałem do supportu maila drugiego..., w pierwszym kazali uzbroić się w cierpliwość i ciekaw jestem co zrobią...
    Spłacili Savvy dług i teraz nie mają dla graczy na wypłaty...

  3. #553
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    do mnie doszło normalnie po wypłacie...

  4. #554
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    22
    neteller czy mb?
    Widzialem ze Barry tego samego dnia robił cashout (gdy ktoś wkleił te linki z savvy i 2p2) i mu przyszło normalnie. Mi na mb od 2 tygodni nic. U znajomego tak samo. U kolesia na 2p2 tez...

  5. #555
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Tak, mi kasa przyszła następnego dnia po wypłacie. Wypłacałem na NT. Powodzenia.

  6. #556
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Dziwna historia...

    Gdzies mi znika kasa z Hollywood poker. Już mi coś wczesniej nie pasowało. Ale wczoraj szczególnie rzucilo mi się to w oczy bo startowałem z poziomu 500$. Wygrałem wczoraj 35$, 5,50$ wydałem na turniej a na koniec dnia bankroll stopniał wynosił 484$

    Gram tam już ze 2 tygodnie. Wpłaciłem 400$, w międzyczasie dostałem 100$ bonusa, wydałem 15$ na dwa turki co razem daje 485$.

    Ugrałem jednak przez ten czas na stolikach 125$ ( co mi pokazuje zarówno PT2 jak i Holdem Manager).

    Podsumowując zniknelo mi gdzies 125$ WTF?! Jakby nie liczyć za cholere się nie zgadza. Wczesniej w wątku czytalem, że ludziom nie importuje wszystkich rozdań, ale u mnie nie ma z tym problemu, mam dobry, szybki komputer. Poza tym zawsze podczas sesji zerkam sobie na Holdem Managera i kontroluje wyniki Nie zdarzył się by jakiegoś rozdania nie wrzuciło. Nie wiem co o tym myśleć....

    Możliwe żeby np przy zamykaniu stolika kasa z niego "niechcący" nie wracała do mnie?

    Mieliście kiedyś z czymś takim do czynienia?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 27-11-2008 o 13:56

  7. #557
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    LukeLasko1-jak wczoraj skonczyles Event 6? Niestety odpadajac na 13 miejscu musialem isc w kime, bo trzeba do roboty wstawac i nie moglem pokibicowac, a teraz nie moge sprawdzic, bo nie mam dostepu do pokerroomu?

  8. #558
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    5 LukeLasko1 1693
    GSOP GSOP-1

  9. #559
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Gdzies mi znika kasa z Hollywood poker.

    Mieliście kiedyś z czymś takim do czynienia?
    Mają czasem takie jaja, nie za często na szczęście, że kasa nie wraca bezpośrednio po zamknięciu, tylko jest awaria i pojawia się dzień, dwa później.

    Nie mniej jednak nie ma co czekać i zdecydowanie proponuje kontakt z supportem.

    Pozdrawiam

    Pepone

  10. #560
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Zgłosiłem supportowi, zobaczymy...
    [...]
    Bee_Lou: maybe you can check if every time when i put money on the cash table, i got it back, when i finished my session
    Bee_Lou: i heard that ongame has problems with that
    Roger: Alright I will need to check on this based on your sessions and deposits
    Roger: You heard? Who mentioned that about Ongame?
    Bee_Lou: i asked about it on internet poker forum
    Bee_Lou: does it matter?
    Roger: Those are just rumours and not true
    [...]
    I co, Pepone, ploty rozpuszczasz?

    Mają sprawdzić i odezwać się mailem.
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 27-11-2008 o 14:53