Strona 55 z 116 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #541
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    "Poker Room Warning: Stryyke Poker

    PokerSavvy would like to issue a warning to all our members who currently have active accounts and deposited funds with Stryyke Poker.

    Stryyke Poker has been unresponsive to our requests for past payments due for some time. In addition, we have heard complaints from PokerSavvy members and others that Stryyke is blocking player withdrawals.

    Due to Stryyke's recent behavior we encourage all PokerSavvy members to play elsewhere. We'd also recommend that you post on forums you visit to let other players know to avoid Stryyke Poker since they appear to be financially unstable, unethical or both. Companies like Stryyke damage the reputation of our industry as a whole and by making sure that players are informed we increase the integrity of the game we love."

  2. #542
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517

  3. #543
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517

  4. #544
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    hmm z tego co czytam to tylko pokersavvy ma jakieś problemy, natomiast są ludzie, którzy ostatnio wypłacali od nich i wszystko jest ok.

  5. #545
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no tak ludzie wypłacali i było ok...

    ale takie podejście do tak dużej firmy jak pokersavy i niespłacanie kilkudziesięciu K $$$ ryzykując własną reputację pokazuje jak frma jest zarządzana i jeśli ktoś tam gra podejmie pewnie świadomie najlepszą decyzję...

    no chyba, że ktoś woli się obudzić z ręką w nocniku jak jest co chwile z jakimiś roomami krzakami itd...

    stryyke to jeden z kilkudziesięciu roomów na Ongame oferujący dokładnie identyczne bonusy jak większość innych więc IMO lepiej wiedzieć o takich akcjach i wybierać ten room który jest wiarygodny i daje to samo...

  6. #546
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    wlasnie jestem w trakcie wyplacania od nich pieniedzy, dam znac jak poszlo.
    Jestem w trakcie walidacji mojego id...

    Jestem rownie w kontakcie z ich managerem wiec w razie czego bede do niego pisal jak jutro nie znajde pieniedzy na netelerze

  7. #547
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Wczoraj zleciłem wypłatę - dziś kasa jest już na koncie, a w międzyczasie jeszcze sprawdzili ID. Fałszywy alarm?

  8. #548
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no dużo osób pisało, że siano doszlo
    za te Savyy też zaraz zapłacili dług jak tylko się wątek pojawił

    no więc wiadomo, że nie ma co panikować, ale jak mam do wyboru 40 roomw na Ongame z praktycznei takimi samymi warunkami i jeden z nich odstawia takie cyrki to dla mnie wybór jest prosty

  9. #549
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    22
    Ja czekam od zeszłego poniedziałku na kase na mb ze Stryyke i nadal nic :P support też coś milczy

  10. #550
    czy na wszystkich roomach OnGame jest taka sama liczba max stolow? na pokersavvy napisali ze na pokerroom.com jest max 4 co jest lekkim zaskoczniem. czy to poprostu bylo az tak dawno temu napisane i jest nieaktualne czy faktycznie na tym roomie mozna grac tylko 4 stoly?