Strona 69 z 116 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #681
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Paweł coś mi mówi, że nie masz zbyt długiego stażu na ongame


    PS. teraz zauważyłem, że to tylko spamer który za 5 minut będzie sie pytał o hasła do freerolli
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 21-05-2009 o 16:16

  2. #682
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    mi jego nick kojarzy się z czymś/kimś innym niż spamer w innych wątkach też miał genialne posty

  3. #683
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    witam, prosze o kontakt osoby grajace na ongame stawki nl50-nl100 FR. Chcialem luzno pogadac, wymienic doswiadczenia, jesli ktos bedzie chetny moze razem popracowac nad poprawa gry i dostosowaniem sie konkretnie pod te stawki i regsow.
    Jesli ktos jest chetny zostawcie wiadomosc na PW. Pozdrawiam

  4. #684
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    wrocilem do pracy po krotkich wakacjach a tu 9k ludzi o 18 i strasznie malo stolow...co sie dzieje na ongame to teraz standard??jakies zmiany??

  5. #685
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Bwin zmienił soft. Inni mają na to ze dwa tygodnie. Ruch spadł bo gracze się "podzielili" na dwie platformy. Wszystko wróci do normy jak reszta roomów przełączy się na nowy soft.

  6. #686
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    aha to dobrze, bo przez to musialem zejsc na nizsze stawki...

  7. #687
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no i jak to ongame na ten moment nie działa:

    - nie ma waiting list na stolikach (jak można nie zrobic wl to mi się w głowie nie mieści)
    - jeśli miałeś wcześniej notatki na gracza to teraz sa widoczne tylko z poziomu lobby, na stoliku ich nie widać i na dodatek nie można dodać nowych
    - nie działa HEM PT itd (no ale to potrwa kilka dni zanim dostosuję się do nwych hh)

    w ciągu kilku kolejnych dni wszystkie roomy na ongame będą miały ten soft więc pozostaje mieć nadzieję że do tego czasu powprowadzają zmiany...

  8. #688
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    to chyba jakaś wczesna wersja testowa...

    Jak zauważył Alchemik na razie więcej - niż +

    + za skalowane stoliki

    Jednak mam wrażenie (może mylne), że soft jak był "ociężały" tak jest nadal. Czy się muli to nie zdążyłem sprawdzić bo bwin poszedł spać. Może dla ongame ta tradycja jest święta

  9. #689
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Marcin kiedy hey zmienia soft??masz jakies info kiedy bedzie dzialal PT i zostana wyeliminowane bledy o ktorych pisze Alchemik??

  10. #690
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    na jakich roomach jest juz nowy soft? tylko bwin narazie?