Strona 67 z 116 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #661
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Ja was nie rozumiem, narzekacie i narzekacie tylko. Moze czas zaczac przenosic rolla na inny pokerrom..?
    Ja po zmianach w ongame zalozylem konto na pokerstars. Po przeszlo roku grania na towerze, chyba juz sie przyzwyczailem do ciaglych niedogodnosci, tego ze PT + wiecej niz 9 owartych stolikow to dla mojego komputera dawka zabojcza(malo tego, uzywalem ramdiska bo bez tego ani rusz) i inne takie. Sam nie wiem... moze myslalem ze to tak ma byc. Zmienilem zdanie jak sprobowalem pograc na PS:
    odpalilem bez zadnych ramdiskow 9 stolow z PT + gg + firefox + winamp i... i nic wszystko pieknie dziala bez zadnych problemow. Wiem ze to smieszne ale doswiadczylem nie lada szoku
    Poziom w porownaniu do ongame moze jest wyzszy, chociaz w zwiazku z ostatnimi akcjami promocyjnymi tego roomu(chociazby reklama w okienku gg) mysle ze troszke napewno sie obnizyl. Przynajmniej na niskich i srednich stawkach.

    Kiedys ktos tu na forum, napisal cos w stylu: "poziom poziomem ale komfort grania jest najwazniejszy". Dokladnie sie z tym zgadzam i osobiscie nie mam zamiaru wracac na ongame(mimo, ze wciaz proponuja mi bonusy x8 i to w calkiem fajnych ratach po 100$ wyplacanych). Po co sie stresowac.
    Wyszedl troche post pochwalny PS, ale chodzilo mi o to zeby rozwazyc rozne opcje, ja akurat chcialem zobaczyc jak sie gra na starsach i maja u mnie plusa. Jest jedna wada: durne limity wplat na konto. Zeby przelac tam rolla to trzeba zaczac planowac kilka miesiecy wstecz... nie wiem kto to wymyslil:/

  2. #662
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Błagam, jeśli jeszcze raz przyjdzie mi do głowy pogranie na ongame, skopcie mnie do nieprzytomności.

  3. #663
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    He he mam to samo odczucie, ale żal bonusa nie dokończyć ...
    No i te 8BB/100 też jakoś trzyma

  4. #664
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez cartman Zobacz posta
    Poziom w porownaniu do ongame moze jest wyzszy, chociaz w zwiazku z ostatnimi akcjami promocyjnymi tego roomu(chociazby reklama w okienku gg) mysle ze troszke napewno sie obnizyl. Przynajmniej na niskich i srednich stawkach.
    Z tego co obserwuję, na small stakes na PS jest więcej donkowni niż na ongame. Na takim NL50/100 O każdej porze dnia jest zdecydowanie więcej stolików z dużym avg pot i plrs/flop. Nic tylko kolejkować i ew. zmieniać stoły jak "wysychają".

    Kiedys ktos tu na forum, napisal cos w stylu: "poziom poziomem ale komfort grania jest najwazniejszy". Dokladnie sie z tym zgadzam i osobiscie nie mam zamiaru wracac na ongame
    +1
    Skru bonusy x8. Zdrowie psychiczne ważniejsze.

    Jest jedna wada: durne limity wplat na konto. Zeby przelac tam rolla to trzeba zaczac planowac kilka miesiecy wstecz... nie wiem kto to wymyslil:/
    Nie wiem jak dużego masz rolla, ale limit wpłat można zwiększyć po kontakcie z supportem.

    P.S. Tak, jestem fanbojem PS odkąd tam trafiłem z ongame.

  5. #665
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    A ja nie jestem.
    Po dwoch tygodniach grania na PS wrocilem na ongame. PS mial dziwny lag przy wciskaniu klawiszy, to raz. Dwa, gra byla MEEEEGAWOLNA przez zastosowany tam TIMEBANK. Kazdy komu zdarzylo sie zablefowac czekal az zjedzie mu 20-30 sekund timebanku, zeby zachowac twarz. Przysypialem grajac 6-7 stolow. Wiecej nie moglem, bo tajemniczy lag przy wciskaniu klawiszy akcji to uniemozliwial. Inna sprawa, ze przy duzej ilosci stolow mniej "widac".
    Tak, ze... witaj spowrotem ongejmie

    EDIT: wiedzialem, ze zapomnialem o jeszcze jednym powodzie, ktory dodatkowo mnie zawrocil na ongame. stoly 5max > stoly 6max. gra jest dynamiczniejsza i ciekawsza, nie ma tylu murow 12/11
    Ostatnio edytowane przez redds ; 21-03-2009 o 14:24

  6. #666
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Chyba nie swoje leki dzis wciągnąłeś

  7. #667
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    kolejny "ziom" zapragnął zabłysnąć....

  8. #668
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam mam takie luzne pytanie do ongamowcow Moglby ktos polecic jakis fajny turek? Moze z overlayem lub jakas dodana pula albo poprostu cos ciekawego z fajna struktura. Interesuje mnie wpisowe powiedzmy do 54$ raczej fr niz sh.
    Ostatnio grywalem 10k gw o 16:00 za 33$, fajnie sie gralo, dzisiaj sie zapisalem, patrze a tam juz obnizona pula do 8k gw ;/
    Poza tym o 22:15 za 22$ tez calkiem fajnie mi sie grywa a w sobote za 11$ royal tournament, lucky dollar (+2,5k added) zniknal ostatnio z oferty turniejowej.
    Z gory dzieki za wasze propozycje, pozdrawiam

  9. #669
    w jakims watku wyczytalem, ze istnieje skrypt kiedy akcja idzie do nas stolik wyskakuje na wierzch ale nie moge sie doszukac

  10. #670
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    wczoraj miałem stolik, gdzie nie było sb, tylko bb latał