Strona 53 z 116 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #521
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak grasz na jednym określonych poziomie, znasz graczy styl gry itd itp to przechodzenie wyżej sensu nie ma z tego powodu...

    po drugie poza tymi wszystkimi różnicami w kursach jest jeszce jeden - masz na koncie 10k pln i to bylo np 4k$ po czym na początku miesiąca u nich w systemie zmienia się kurs i nagle nadal masz 10k pln ale to już jest tylko 3k$

    jak dla mnie kompletnie idiotyczny system

  2. #522
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Jezeli gracz jest wygrywajacy i bankroll mu pozwala to powinien przechodzic wyzej.
    Tez nie do konca mi sie widzi ten system, ale nie jest taki zly, zalety ma. Najwieksza wada bwin to brak praktycznie bonusow (te co maja to gowniane, choc ostatnio cos chyba poprawili) - tu sie najwiecej $$$ traci.

  3. #523
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    akurat na FR na Ongame dobre gry kończą się na nl400 a wyżej już nie grają te fishe co kiedyś więc nie ma tam potrzeby przechodzić wyżej...

    no i powiedzmy takie 20bi miesięcznie zrobi i to już przyzwoite siano jest tutaj

    co do bonusów to nie wiem po co ktoś grałby na bwinie skoro w tej samej sieci, na tych samych stolikach z tymi samymi przeciwnikami może grać z rb 50-70% a nie jakimiś sporadycznymi bonusami co kilka miesięcy x10 na dodatek

    pzdr

  4. #524
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    EDIT: nieważne

  5. #525
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Rozumiem, ze w Bwin robiac przelew do pokera placi sie za dolara 2.4 zl tak ? Jesli tak to nie bede mowic na glos co do glowy przychodzi

  6. #526
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tam nie masz osobnych kont... więc nic z tego

    masz konto w PLN i jak siadasz na stolik to przelicza na $ więc raczej jeden huj

  7. #527
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    No jak jeden chuj. Wplacasz na bwin 1000$ = 2.400 PLN. Przegrywasz to do kogoś w Tower/Next/etc. i po potrąceniu prowizji wyciagasz z tego na dzień dzisiejszy leciutko 500 na plusie.

    To oczywiście bardzo łatwe do wyłapania i nikomu nie wróże sukcesu na dłuższą metę z taką akcją.

    Pozdrawiam

    Pepone

  8. #528
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no tak masz rację...

    nienawidzę chipdumpingu, collusion i innych form oszustwa w pokerze więc nawet jakoś nie przyszło mi to do głowy

    jak ktoś będzie chciał wypróbować to nie polecam...

  9. #529
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Wydaje mi sie ze to co pisze pepone chyba nie da rady wykonac - przewalutowanie przy wplacaniu i wyplacaniu juz nie jest po tym ich wewnetrznym kursie (ale na 100% pewny nie jestem...)

  10. #530
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Przeciez wplacasz do bwin czyste złotówki.

    Hehe.... kusi, kurwa, kusi, hehe