Strona 12 z 116 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #111
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    rowniez poprosze info na priv z gorki dzieki!

  2. #112
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    Piszac Ongame masz na mysli PokerRoom.com czy co?

  3. #113
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Pokerroom to jeden z roomów sieci Ongame, ale jest ich wiele więcej

  4. #114
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    Polecam instalację ramdriva!
    brawo ten Pan .
    na razie sprawdziłem na małej próbce ~300 rozdań, ale o dziwo żadnego nie brakuje i wszystko jakby szybciej działa.

    dzięki za podpowiedź, jak się spotkmy to stawiam browar.

    pozdr. kabo

  5. #115
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja od kilku dni testuję metodę o której ktoś już tutaj pisał i po skończonej sesji zostawiał lobby włączone...

    brakujące rozdania ściąga nawet 3-4 godziny...

    i po tych kilku godzinacchc zawsze wsyztsko się zgadza co do 1$

    więc to chyba najlepsza metoda!

  6. #116
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Jest jeszcze jeden skuteczny sposób na poprawienie wydajności ongame, przynajmniej u mnie działa. Jak widzę że zaczyna coś przycinać tworzę nowy plik z historią rozdań (statistics->advanced) i przez jakiś czas znowu wszystko ładnie śmiga mimo że mam viste. Zwykle jest to jakies 4-5k rozdań. Tyle że ja gram tylko 3-4 stoły

  7. #117
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ale po co tworzysz nowy?
    po prostu trzeba robić reset starego co jakies 1-3k rozdań zależnie od kompa i w większości przypadków to działa...

    a profilaktycznie zostawić włączony soft i już nie ma bata, żeby nie zebrał wszystkich rozdań

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    ja od kilku dni testuję metodę o której ktoś już tutaj pisał i po skończonej sesji zostawiał lobby włączone...
    brakujące rozdania ściąga nawet 3-4 godziny...
    i po tych kilku godzinacchc zawsze wsyztsko się zgadza co do 1$
    więc to chyba najlepsza metoda!
    Też to stosowałem i zostawiałem lobby włączone do momentu jak PT nie powiedział, że już nie ma rąk do ściągnięcia. Ale u mnie to mimo wszystko nie działało. Przy zamykaniu stolika zapisuję liczbę rąk i saldo i porównuję do PT i kicha zawsze czegoś brakowało. i to najczęściej tych "grubszych" rozdań, które wpływały na wynik .
    Potestuję jeszcze w weekend ten ramdisk, ale "na oko" widać, że coś jest lepiej bo soft się tak nie zacina.

    pozdr. kabo

  9. #119
    Ja zawsze przed sesją robie reset bazy z historią rozdań, przeważnie wszystkie rozdania się zapisują, jednak jak gram długą sesje to czasem brakuje kilku rozdań. Wtedy zostawiam soft włączony, od razu jak PT pokaże że nie ma już nowych rozdań naciskam Stop Timer w PT i znowy Start Timer i brakujące rozdania są po 1 minucie, wszystko sie zgadza co do 1$.

    pzdr

  10. #120
    Witam!

    Czy gra na 2-3 roomach sieci onagme jednocześnie jest zgodne z regulaminem?

    pozdrawiam