Strona 11 z 116 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #101
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    czy to jest tylko first deposit bonus czy mozna robic reloady i (jezeli tak to) na jakiej zasadzie??

  2. #102
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tylko first deposit i nie można robić reloadów
    przynajmniej nie x6

  3. #103
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Orientuje sie ktos czy moge byc w tym samym czasie zalogowany na 2 roomach ongame? Chodzi o to ze mam ticket do freerolla na tower ale ze nie chce mi sie w nim grac to udostepnilbym swoje konto dla kolegi, a w tym czasie gralbym normalnie stoliki na nextpoker?

  4. #104
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    tak

  5. #105
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Jest to mozliwe ale chyba wbrew regulaminowi.

  6. #106
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jest jedna jeszcze lepsza oferta - Chan Poker - bonus x5 do 250$, ale tylko przy rejestracji przez pewną stronkę (której nie podaję, bo to chyba wbrew regulaminowi forum, ale niech mnie ktoś poprawi)

  7. #107
    Nie pękaj - podaj

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    poprawiam
    wyslij priv jak mozesz

  9. #109
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez yoger Zobacz posta

    ...

    Druga sprawa to wspolpraca z PT i PAH - do tego bedziemy potrzebowac szybkiego dysku twardego.

    ...
    Polecam instalację ramdriva!


    Jeśli gra na ongame wiąże się dla was z nieustannym "chrupaniem" twardego dysku oraz regularnie "znikają" wam rozdania z PT lub PO to proponuję zainstalowanie sobie RAMDRIVA i przerzucenie tam bazy danych room'u (Jest to wirtualny dysk twardy korzystający z szybkiej pamięci RAM). Wcale nie potrzebny nowy super-komp-full-wypas-z-super-szybkim-twardym-dyskiem.

    W moim przypadku przerzuciłem bazę danych Towerpokera na Ramrive. Dysk już nie chrupie, PokerOffice już nie laguje, wyświetla wszystkie statsy płynnie i nic nie 'znika'.

    Robi się tak:

    Odnajdujemy następujący katalog pokerroom'u (W moim przypadku TowerPoker):

    C:\Program Files\TowerGaming\Resources\Pigs\

    W tym katalogu otwieramy plik o nazwie "username***.pig" (za pomocą notatnika)

    Zmieniamy następujący wpis:

    Path=Resources\\Databases\\

    na:

    Path=R:\\

    gdzie R:\\ to mój ramdrive



    Ja korzystam z bezpłatnej wersji ramdrive
    do ściągnięcia tu.

    Ustawiamy na "Fixed Media". 16MB w zupełności wystarczają.

    Niestety bezpłatna wersja nie zapisuje i nie ładuje automatycznie zawartości ramdrive'a. Dla mnie to bez znaczenia.

    W przypadku PokerOffica nic dotakowo nie trzeba ustawiać, powinno od razu działać.

    W przypadku PokerTackera proszę zastosować się do zaleceń kabo:

    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta
    Zmieniasz plik .pig tak jak było w instrukcji, odpalasz stolik i za chwilę masz bazę na ramdrivie. Wskazujesz w PT, importujesz i tyle. Acehuda odpalaj jak pojawi się baza bo wywali błąd że nie ma pliku.

    Najpierw trzeba ją mieć i mieć pewność że ongame zapisuje tam rozdania. Dlatego jak zmienisz .pig to nie kopiuj bazy tylko sprawdź czy się utworzyła. Jeżeli tak to wskazujesz ją w PT i PAH, jezeli nie to znaczy że źle zmieniłeś plik .pig.



    U mnie wygląda tak:

    Ramdrive:



    Folder ramdrive'a:



    W statystykach ongame'u



    Powinien być widoczny ten sam plik co w folderze ramdrive'a:


    Pozdrawiam i przyjemnego wyrabiania bonusów!
    Ostatnio edytowane przez doodydota ; 13-02-2008 o 03:54

  10. #110
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Privy wysłane