Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Unibet.com

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Witam.
    Mecz Polska vs Finlandia.
    Zacytuje:
    "Towarzyski mecz pokera Polska v Finlandia rozpocznie się we wtorek 28-go czerwca o godz 21.15 CET.
    Wejście do gry kosztuje tylko 5 euro z możliwością dwóch re-buys po 5 euro.
    Przy rejestracji użyj hasło FINPOL
    Każdy uczestnik otrzyma 5000 w żetonach. W meczu może wziąć udział 500 zawodników.
    Najlepszy zawodnik z Polski i Finlandii otrzyma super zestaw do gry pokera z logo Unibet z 500 żetonami w pięknej walizeczce!
    25 najlepszych Polskich pokerzystów zakwalifikuje się do Polskiej Drużyny Narodowej i będzie reprezentować Polskę w meczu z Finlandią w czwartek 30 czerwca o godz. 21.15 CET. Zwycięzca turnieju otrzyma 500 euro a na najlepszych 10 zawodników czeka do podziału gwarantowana pula 500 euro"

    Tak jak zrozumiałem są żetony do wygrania. Ja mam takie i każdemu je polecam. Są dobrej jakości gramy nimi co tydzień w Trójmieście.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    We wtorek 18-go kwietnia o godz. 20:05CET odbędzie się pierwszy turniej kwalifikacyjny Mundial Bonanza Qualifier wyłącznie dla Polskich klientów! Turniej rozgrywany w Texas Holdem jest turniejem Freeroll, co oznacza, że do gry wchodzisz za darmo!

    By wejść do gry potrzebne Ci będzie hasło, które podajemy w zagadce by zmniejszyć szansę rejestracji zawodników z innych krajów:

    Wpisz nazwę zachodniego sąsiada Polski(DRUKIEM) i bieżący rok.

    Zwycięzca tego turnieju otrzyma zestaw do gry w pokera z logo Unibetu w pięknej metalowej walizeczce!

    W środę 19-go kwietnia o godz. 20:05CET odbędzie się drugi darmowy turniej kwalifikacyjny Mundial Bonanza Qualifier również wyłącznie dla Polskich klientów!

    By wejść do gry potrzebne Ci będzie hasło, które podajemy w zagadce by zmniejszyć szansę rejestracji zawodników z innych krajów:

    wpisz MUNDIAL i dodaj bieżący rok

    Zwycięzca tego turnieju również otrzyma zestaw do gry w pokera z logo Unibetu!

    Pierwszych 50 zawodników z wtorkowego i środowego turnieju kwalifikacyjnego przejdzie do turnieju finałowego Mundial Bonanza Final rozegranego w czwartek 20-go kwietnia o godz.20:05CET.

    Jeżeli jesteś zawodnikiem z Polski i nie zajmiesz miejsca w pierwszej 50-tce NIE przejdziesz do finału jeśli nawet zawodnicy z innych krajów uplasują się przed Tobą.

    Zwycięzca turnieju finałowego Mundial Bonanza Final wygra wyjazd do Niemiec dla 2 osób. Oprócz, przelotów, transferów lotnisko-hotel-lotnisko i zakwaterowania w hotelu 4* zwycięzca otrzyma również 2 bilety(Kat.I) na mecz Niemcy v Polska, który odbędzie się w dniu 14-go czerwca 2006 na Westfalstadion w Dortmundzie.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Bogi a są jakieś dodatkowe wymogi, np. pierwsza wpłata etc. ??

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Szczerze mówiąc nie wiem ponieważ zakładałem konto ponad rok temu.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    wlasnie na onecie widzialem reklame unibetu
    oferuja tam bonusa przy wplacie 200zl drugie 200zl gratis czy te dodatkowe pieniadze mozna wykorzystac w pokerze czy tylko w zakladach ??

  6. #6
    unibet słabo promuje pokera i tylko oferuje bonusy dla zakładow :cry:

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Widocznie nie tak słabo skoro tam zaczeła się moja przygoda z pokerem i moja pierwsza gra za kase a było to dokładnie 15/02/05 20:07 .

    Stronę po polsku też chyba mieli przetłumaczoną jako jedni z pierwszych, tam również po raz pierwszy zetknąłem się z pieknie przetłumaczoną i klarownie poprowadzoną szkołą pokera - polecam dla początkujacych.
    Mają bardzo dobre freerolle też polecam początkującym.

    Natomiast co do dalszej gry tam to już myślę że lepiej przenieś się gdzie indziej, chodzi o to że grają tu prawie sami skandynawowie a jak wiemy są to dobrzy gracze, przez co poziom gry jest dość wysoki.

  8. #8
    Natomiast co do dalszej gry tam to już myślę że lepiej przenieś się gdzie indziej, chodzi o to że grają tu prawie sami skandynawowie a jak wiemy są to dobrzy gracze, przez co poziom gry jest dość wysoki.

    Potwierdzam cięzko się tam gra.

    Odnośnie Unibetu maja chyba najsłabszą promocje z sieci B2B.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Potwierdzam cięzko się tam gra.
    To ja chyba jakiś dziwny jestem, Omaha 0.25/0.5 w sieci B2B = raj dla mojego portfela, a dodając do tego bonusy jak np. w Martinspoker = raj x2.
    Gorzej z Texas Holdem 0.1/0.2 i 0.25/0.50, ale i tak uważam że ta sieć jest spoko.

  10. #10
    miecho

    Wiesz przy takiej liczbie skandynawów to powiedzenie, że gra się łątwo będzie kłamstwem.

    Powiem ze stawiał bym tą siec na 3-4 miejscu w skali łatwości gry :P