Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Unibet.com

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    juz pisza ze o 12.... standard ze nie potrafia tego zrobic w wyznaczonym wczesniej czasie

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    148
    Ruszylo
    Czy ktos moze wie o co chodzi z tym bonusem:
    "Co Ty na Bonus $25 za jedno rozdanie?"
    "Graj! Cały proces zabierze Ci tylko kilka minut a po zalogowaniu znajdziesz natychmiast wszystkie potrzebne Ci informacje. Na dodatek, Twój bonus pojawi się na Twoim koncie natychmiast po zagraniu jednego rozdania od którego pobierzemy prowizję!"

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    2
    Witam.
    Jestem tu nowy i proszę o pomoc, bo w supporcie Unibetu kobieta mi nie pomogła.
    Ściągnołem nowy soft pokera Unibetu i nie mogę się zarejestrować.
    Jesem już użytkownikiem sieci Prima POker w Bet365 i nawet z takim samym aliasem jak w starym Unibet. Kobieta muwiła żebym zarejestrował się loginem i hasłem z Bet365 na sofcie Unibetu , ale nic z tego nie przyjmuje. Prosze o pomoc.
    Pozdrawiam.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez bogusz73 Zobacz posta
    Witam.
    Ściągnołem nowy soft pokera Unibetu i nie mogę się zarejestrować.
    Jesem już użytkownikiem sieci Prima POker w Bet365 i nawet z takim samym aliasem jak w starym Unibet. Kobieta muwiła żebym zarejestrował się loginem i hasłem z Bet365 na sofcie Unibetu , ale nic z tego nie przyjmuje. Prosze o pomoc.
    Pozdrawiam.
    Normalnie w szoku jestem jak ktos z obslugi Unibetu kazal Ci sie rejestrowac na loginie z BET365 , kto tam pracuje wogole??
    Musisz poprosto zarejestrowac sie na stronie unibetu (zalozyc tam konto) i wtedy bedziesz mogl sie zalogowac, acha i ortografia do porpawki
    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    2
    Witam ponownie.
    Jestem już zapisany w Unibet. Jednak soft pokera nie przyjmuje mi mojego logina i hasła z zakładów sportowych, ani ze starego pokera. Wyrzuca mi info o weryfikacji aliasa i głupie pytanie o nazwę moego pierwszego samochodu. Nie pamiętam żebymwybierał jakieś pytanie weryfikujące a na pewno nie takie - nigdy nie miałem auta. A za ortografię przepraszam - pośpiech.\
    Pozdrawiam.

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Prima ma to do siebie ze mozesz miec tylko 1 alias w calej sieci, otoz unibet przeszedl na sieci PRIMA POKER i nalezy postapic tak: logujesz sie w pokerze unibetu na DANE Z UNIBETU, nastepnie wybierasz mam juz swoj alias, czy cos takiego i tam podajesz potrzebne informacje - chyba alias i haslo, jesli zagubiles takowe musisz sie zwrocic do bet365 albo sieci prima poker o odzyskanie.