Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Unibet.com

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    A czy jesteś przekonany, że wszyscy Skandynawowie lub spora ich część gra świetnie? Dyskutowałbym z tym - dobrą markę Skandynawii robią zawodowcy, ale potem tysiące ludzi chcą iść w ich ślady, z różnym skutkiem...

  2. #12
    Wiesz

    Nie jest to tylko moja opinia, że skandynawowie są najlepsi i bardzo cięzko się z nimi gra.

    To co mogę powiedzieć to że ostro i odwarznie grają dlatego są uznawani za najlepszych.

    Ostatnim czase zaobserwowałem zwiększoną ilość ich w tych słabszych roomach.

    Dlatego ja wolę z nimi nie grać bo ja chcę zarabiać, a nie udowadniać że mogę ich ogrywać.

    Polecam grę w godzinach nocnych to wtedy jest ich mniej i dochodzi cała masa graczy z USA o niższym poziomie.

    Pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Zgadzam sie z serwisem pokerowym. Większość graczy to skandynawowie i gra się z nimi ciężko ale zaczynałem tam grę i mam sentyment do tego roomu. Ale to prawda że po jakimś czasie się przeniosłem. Niedawno znów tam gram i jakoś leci ale trzeba być tam ostry i agresywny. Wieczorem i w nocy gra się tam znacznie lepiej.

    Pozdrawiam

    P.S. Najlepiej się uczyć od (naj)lepszych.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Na jaki soft przechodzi Unibet? Bo właśnie dostałem maila, ale nic więcej nie napisali.

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    PrimaPoker

    Też tego emaila dostałem. Swoją drogą ciekawe jaką promocję zrobią...

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    do mnie to dzwonili nawet - ale gram u nich spoooro, czekamy na promocje

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jesli my bysmy tyle zarabiali co Szwedzi to tez bysmy dobrze grali co to jest dla Szweda przegrac np 1000E nic! A dla Polaka ?

    A prawda jest taka kto ma czym grac ten wygrywa

  8. #18
    jak narazie wielkie nic nawet ine zmienili promocji

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    5/6 przechodza dzwonili do mnie cos taki w goracej wodzie kompany serwis

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    chyba dzis o 11 bedzie prima wogole nie da sie juz logowac z b2b...............