Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wiem że temat PT był już poruszany ale chciałbym w skrócie dowiedzieć sie paru rzeczy:
    1. Jakie konkretnie funkcje oferuje (w skrócie bez żadnego rozpisywania)
    2. Wiem że z PT współpracują inne programy. Więc co warto mieć dodatkowo, jakie funkcje te dodatkowe programy oferują i jeśli nie są darmowe to ile ewentualnie kosztują.
    Wiem że jakbym przeglądnął kilkadziesiąt stron forum to bym może znalazł odpowiedzi na te pytania, ale chciałbym to mieć w jednym miejscu.

    Chciałbym kupić PT ale nie wiem czy mogę płacić za niego przelewem bankowym albo poprzez Moneybookers - z tego co przeglądałem stronę PT, wydaje mi się że nie. Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie PT? Czy można go kupić gdzieś indziej?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    LOL. Czy naprawde nikt na tym forum nie napisze paru zdań o PT w moim temacie?? Tak żeby to w skócie podsumować, bo te info pewnie gdzieś były. No i interesuje mnie to, jak zdobyć tego PT. Może przy pomocy kogoś z forum dałoby się to zrobić. Np. ktos to kupi i ja mu potem wrócę kasę czy coś. Możnaby zrobić transakcję podobna do wymian kasy w dziale "bazarek".

  3. #3

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Widze że sie nic nie dowiem. A może mi ktoś powie chociaż, ile daje taki PT? Tzn. o ile procentowo wzrosły wasze zyski po tym jak zaczęliście z niego korzystać.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Tak piszesz jakby wszyscy mieli czas odpowiadac na takie beznadziejne pytania...
    Po to istnieja strony i fora programow, zeby tam pytac/czytac.