Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Witam ponownie. Dzis po poludniu otrzymalem przelew od kogos, kto zaplacil za Vredniaka. Otrzymalem 150 zl, zamiast 110 zl.

    W zwiazku z tym uwazam temat z mojej strony za zakonczony.

    pozdrawiam,

    Plissken

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Siła tego forum jest porażająca

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Uważam, że powinieneś usunąć personalia Vredniaka, a najlepiej ktoś z moderki cały temat.

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    widze, że mash ma nową fuche, za adwokata robi
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 11-12-2007 o 14:14

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    Oszustow trzeba tepic;
    net ma i nawet sie interesuje samym soba:

    o kur.wa to jest hicior

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Uważam, że powinieneś usunąć personalia Vredniaka, a najlepiej ktoś z moderki cały temat.
    chciał oszukać więc teraz ponosi tego konsekwencje

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    A dlaczego? Nie liczy sie to, ze czekalem bardzo dlugo na nalezne mi pieniadze? Nie liczy sie, ze Vredniak nie dotrzymywal terminow przez siebie okreslonych? Musialem prosic osobiscie i przez ludzi z Wroclawia o nalezne mi pieniadze. I szczerze, nie interesuje mnie, dlaczego nie wplacal tych pieniedzy. Czy z pobudek "nieuczciwych", czy z wlasnego niedbalstwa. Pieniadze mozna puscic chocby na poczcie pod wskazany adres, jesli tylko sie chce. Albo poprosic znajomego, zeby to za nas zrobil. Ja bylem olewany przez ponad miesiac.

    pozdrawiam,

    Plissken
    Ostatnio edytowane przez Plissken ; 11-12-2007 o 19:23

  8. #18
    Przelew został wczoraj wysłany po 19:30 po ostatnim księgowniu przez banki niestety dlatego nie doszły nas czas. Pissken ma racje z niedbalstwa,braku czasu i zapracowania.Temat niech zostanie niech będzie nauczką dla mnie i przestrogą dla innych.Odwiedzałem forum wczoraj i śledziłem wątek bo dyskusja dotyczyła mojej osoby. Osoby które zawiodłem przepraszam. Przelew poszedł w wysokości 150zł dlatego iż to za czas oczekiwania, że tak powiem odsetki i to nie siła forum bo opinie ludzi którzy mnie nie znają mam poprostu w dupsku
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 12-12-2007 o 13:51 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    coz za zbieg okolicznosci

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    najważniejsze, że cała historia zakończyła się happy endem