Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Witam,

    chcialbym ostrzec ludzi z forum przed oszustem, nick Vredniak.Sciagnalem mu ze sklepu PS bluze 27.10.2007 r., ktora dostal bez najmniejszych problemow ekspresem pod wskazany adres. Nie chcialem od niego pieniedzy z gory (110 zl), bo kwota byla niewielka i kilku ludzi z Wrocka dalo znac, ze to spoko gosc. Dlatego mial sie ze mna rozliczyc osobiscie na PPT we Wroclawiu.

    Niestety, Vredniak na PPT mnie unikal, albo nie staral znalezc, w niedziele obiecal dowiezc pieniadze do hotelu, nie dowiozl, potem wiele razy zapewnial mnie, ze kasy nie moze wyslac, bo nie ma netu, bo musial w delegacje wyjechac i inny bullshit. Dalem mu czas na zaplate do 10 grudnia, po czym tego terminu tez nie dotrzymal.

    Takze, mimo ze podobno gosc jest znany w srodowisku wroclawskich pokerzystow, oszukal mnie na 110 zl. Uwazajcie na Vredniaka.

    Do wgladu ew. zainteresowanych osob mam archiwum GG z korespondencja z oszustem.

    pozdrawiam,

    Plissken
    Ostatnio edytowane przez Plissken ; 11-12-2007 o 19:23

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Zawsze zastanawiałem się co kieruje takimi kolesiami. Dla marnych paru groszy zrobić z siebie ostatniego szmaciarza.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Jak byś coś jeszcze kiedyś zamawiał daj mi znać. Coś bym kupił.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Oszustow trzeba tepic;
    net ma i nawet sie interesuje samym soba:
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 10-12-2007 o 20:45

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Lol

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    hehe

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    Oszustow trzeba tepic;
    net ma i nawet sie interesuje samym soba:
    I to chyba przekonuje o winie - gdyby zarzut był nieprawdziwy pewnie zareagowałby błyskawicznie po przeczytaniu posta ;(

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    Oszustow trzeba tepic;
    net ma i nawet sie interesuje samym soba:
    Nice

    Nigdy bym się czegos takiego nie spodziewał, 110 PLN więcej warte niż dożywotnia utrata szacunku wsród pokerzystów ???

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Bo są ludzie i taborety.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 11-12-2007 o 11:00 Powód: usunięty zbędny cytat

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    co za ciota