Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Gdzie Waszym zdaniem gracze w Omahę PL na stawkach 0,25/0,50 i 0,50/1 prezentują najniższy poziom?

    Grałem na Party i B2B, oczywiście więcej donków jest w tej pierwszej sieci. Ale spodziewam się, że są sieci z jeszcze niższym poziomem.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Polecam ongame. Av. poty na NL200 czasami sięgają 300$ ... Bardzo mało silnych graczy, najniższy set to dla większosci karta nie do zrzutu, podobnie jak draw do koloru na J. Ogólnie panowie grają strategią "każda karta jest dobra w omaszce". Grałem tam kilka miesięcy, tylko full ringi.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    na everescie Omaha działa od b niedawna, więc pewnie fishy jest w ch.j

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Ja też myslę, że tradycyjnie już należy szukać na Everest Poker

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Warmatius Zobacz posta
    Polecam ongame. Av. poty na NL200 czasami sięgają 300$ ... Bardzo mało silnych graczy, najniższy set to dla większosci karta nie do zrzutu, podobnie jak draw do koloru na J. Ogólnie panowie grają strategią "każda karta jest dobra w omaszce".
    Grałem troszkę w omaszkę ale maks 100, głównie 50 i to shortem ale potwierdzam. Fatalny poziom graczy. Solidny BM w połączeniu z blogiem bociana i wakacje w tajlandii bez problemu

    Kiedyś widziałem na nl 200 akcję jak w nieraisowanej potce jeden kolo oddał na riverze całą kaske na tripsy vs straight. Pula ok 500$ a do turna tylko ok 50 $. To są właśnie te plusy ongame

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    niestety tez myslalem ze na everescie bedzie masakrycznie gdy slabi holdemowi gracza siada do omahy ale rozczarowalem sie sa debile ale srednie pule 30$ na omaha100 to raczej nic specjalnego

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja sie tylko moge wypowiedziec na temat poziomu na Boss
    kiedyś był dużo niższy i dużo rybek zostało złowionych
    teraz widać wielu graczy jednych i tych samych na ktorych trzeba uwazac ale fishki tez przyplywaja
    za to tych stalych latwiej blefnac
    ale w porownaniu do b2b to poziom wyzszy

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    zachecony wasza dyskusja na temat PLO usiadlem na PLO25 z pelnym buyinem zeby poczuc smak rywalizacji w tej odmianie pokera. pierwsze rozdanie i moje AA888 poleglo na JJJ88. postanowilem odlozyc przygode z PLO na kiedy indziej a wszystko przez Was:P

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    takich partii jest okolo 50 na sesje zarowno w jedna jak i druga strone

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    zatem to nie na moje nerwy:P