Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    6/16/2009 4:29:15 PM Wykryto atak z preparowaniem pakietów dla pamięci podręcznej DNS
    Ja mam duzo takich atakow. Tez nie o co chodzi.

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja mam po 10 dziennie z różnych IP i zazwyczaj jak sprawdzam w lokalizatorach IP to potem jakieś emiraty, Turcja, Iran itd wyskakuje...

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    mnie kotś z Amsterdamu atakował może miał coś ciekawego na sprzedaż

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Binladeny cie atakuja pewnie:]

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dzisiaj dostałem na pm wiadomość takiej oto treści:

    "Propozycja konto Fulltilt
    Cześć, masz konto na fulltilt i na nim co najmniej ok 120$? Jeśli tak to mam propozycje dla Ciebie.

    Ugrałem na swoim koncie 157$. Konto zarejestrowałem na dane swojego Brata, On mi nie chce dać skanu dowodu więc nie mam możliwości wypłacić tego. A nie chce żeby ta kasa się zmarnowała

    Możemy zrobić tak, siadamy razem do stolu sit&go za 110$ daję Ci wygrać turniej, przelewasz mi kase na konto bankowe, 90$ po aktualnym kursie czyli po ok 3.05zł

    Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na gg: 4363978, jestem na niewidoku cały czas.

    Pozdrawiam"

    Nie wiem chłopcze co Cię do mnie sprowadza ale jeśli myślisz, że możesz sobie niezauważony oferować super mega deale to źle trafiłeś!!! Jeśli dodatkowo piszesz propozycję dumpingu przedstawicielowi pokerroomu to nie mam więcej pytań.
    Podajemy nazwy użytkownkiow?

    Marcin

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784