Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ależ wiem, że dałbyś all in, to było retoryczne pytanie.
    I myślisz, że twój all in byłby na takim flopie ok? To znaczy nie chodzi mi o to czy poprawny tylko czy wygrywający? Jesteś pewny że byś to wygrał?
    Uważam że podbijając do 6000 jest to o wiele oszczędna inwestycja niż do 3000. Do tego otrzymujemy jeszcze informacje, no bo kto się pcha w all in z deepstackiem na bublu zjakimś gównem? A my z koleji nie mamy monstera na ręku żeby cipowato podbić preflop i liczyć że akurat wygramy na flopie lub że ktoś zrzuci preflop.

  2. #22
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    I już widze jak robisz all in na bublu z powiedzmy 93off (każdą kartą) przeciwko mojemu podbiciu do 6000.
    Głupio kozaczysz.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    3BB to cipowate podbicie?
    Deepstack? Gdzie tu deepstack? Najwieksze M to 6.
    88 to gowno?

    Wielkie LOL i powodzenia w turniejach. Kazdy gra jak umie

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    nie karmcie trolla, pozwólcie grać nowemu po swojemu (robi nam przysługę notabene) i nie komentujcie jego wypowiedzi, nie ma sensu, po co kolejny wątek ma się rozrosnąć na 100+ wypowiedzi?

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Lukelasko ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
    Napisałem: z gównem, chodziło mi okolsia z BB, że nie pchałby się z gównem z byle jaką kartą przeciwko mojemu podbiciu za 1/2 jego stacka.
    Kolejny problem z twoim czytaniem ze zrozumieniem to: wmawiasz mi że ja na pewno bym zrobił fold.
    A ja pisze że to co bym zrobił zależało by od wielu czynników i że na pewno trzeba by było wziąść pod uwage taką opcje jak fold, ze wskazaniem na tą opcje jeśli gracz jest solidny.

  6. #26
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    mash a ty chyba wszystkie rozumy pozjadałeś i wygrałeś więcej klasowych turnieji niż Helmuth czy Chan.
    I wiesz wogóle co oznacza słowo troll?
    Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    Decyzja tez zalezy jaki był wczesniej twoj standardowy raise i jak postrzegaja cie pozostali zawodnicy. Ja daje raise 3,5-4k.

  8. #28
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Jakby Hero miał 20000 a nie 16000 to call alina nie podlegałby żadnej dyskusji po podbiciu do 6000.
    A może faktycznie Domasz najlepszym rozwiązaniem byłoby tu podbić do 4k, ale z tym podbiciem do 6k chodzi mi o to żeby wykluczyć jakiś głupi call przeciwnika po małym podbiciu preflop typu 2600 czy 3000, tylko załatwić sprawe przed flopem.

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ehhh

  10. #30
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Co jest zdzisio? Cięzko ci na sercu, że tak wzdychasz?