Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Do napisania tego postu skłoniła mnie oferta freerolla za 10 raked hands. Właśnie siedzę na stoliku i gram te nieszczęsne raked handy..

    Problemem jest to że ja w ogóle nie grywam stolików! Kiedyś próbowałem to wtopiłem monetalnie 10 buyinów, za bardzo przyzwyczaiłem się do turniejów (czyli gram dopóki ja będę na zerze albo wszysco dookoła ), czy to SNG czy MTT. Wyrabiając te raked handy modlę się tylko żeby nie stracić całego buyina...

    Czy nie można by policzyć średniej prowizji jakie daje wam 10 RH, i dać możliwość zapisania się na turniej graczom którzy grają tylko turnieje za adekwatną prowizję turniejową? Wolę zagrać 3 SNG za 3 euro niż usiąść do stolika z 10 euro... Proszę bardzo o rozważenie tego, w zasadzie to ciężko mi sobie wyobrazić jakieś przeciwskazanie takiemu rozwiązaniu.

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    10 rh to jest nic... najlepiej wejdz na 5 stolow FR i pograj mega tight. Nawet nie bedziesz wiedzial kiedy a juz to uzbierasz

    powodzenia

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    kristo ale ja sie po prostu zle czuje grajac stoliki
    nadziewajac się z top pair na jakiegoś seta tracę wpisowe do turnieju i trudno, a przy stoliku jak nie zfolduję to cały buyin warty tyle co 3 turnieje :/. Już bym wolał zapłacić 50 centów jako dziesięć 5centówych raków niz siadać do stolika

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ależ w czym problem: nie potrafisz wyrobić - nie grasz. Widocznie ten turniej (zapewne mowa o freerollu 10k) jest dla słabszych graczy, którzy nie są takimi mocarzami turniejów, jak Ty... Daj im szansę, zajmij się sprawami większej wagi, uchodźcami w Kongo, diabłami na szpilce... A może po prostu już czas przestać się mądrzyć w każdym wątku i w każdej sytuacji i popracować nad sobą i swoją grą, czego serdecznie życzę.

    pozdrawiam

    MMP

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Pokaż mi wątek w którym się mądrze... bo wątek w którym ty się mądrzysz (czyli nie wnosisz nic do tematu tylko kogoś krytykujesz) to mam pod nosem...

    A o to czy ten freeroll jest dla słabszych graczy, którzy nie są takimi mocarzami turniejów, jak Ja, pytam właśnie Paradise... no chyba że odpowiadasz w ich imieniu, to OK, nie mam więcej pytań.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    W niczyim imieniu nie odpowiadam. Wiem od różnych osób, jakie komentarze rzucasz podczas gry. Myślę, że powinieneś stonować, bo kolejne wygrane kilka dolarów może wywołać nieodwracalne zmiany w psychice. Lepiej późno, niż wcale. Ten post jest tylko dla Twojego dobra, wysnuty z troską przez innego pokerzystę. Nie będę również komentował kolejnych odpowiedzi, gdyż zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Życzę czasem trochę więcej pokory i powodzenia przy stolikach.

    pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Tak mnie zaintrygowałeś tym jakie komentarze rzucam przy grze, że nie omieszkam zapytać - JAKIE????

    Ja jeśli się w jakąś rozmowę przy stoliku wdam, to najczęściej gdy ktoś po badbeacia wyzywa przeciwnika od idiotów, to się lubię wtrącić że "jeśli ktoś źle i szczęśliwie zagra to od razu jest idiotą?". Sam po wygranym szczęśliwym rozdaniu pisuję "how lucky I was..." dodam "good luck next time".

    Raz miałem incydent bo ktoś co rozdanie pisał jakie spasował ręce, napisałem że jeśli poda swoje ręce w rozdaniu w którym ja uczestniczę, zgłoszę supportowi. Oczywiście podał, i oczywiście zgłosiłem. Pewnie się przez to komuś naraziłem. Może to ten ktoś coś o mnie ci mówił?

    "więcej pokory"

    hmmm... więc sugerujesz że grając na Paradisie pisuję po wygranych rozdaniach "ale jestem zajebisty" tudzież po przegranych "co za donki z was"? chyba mnie z kimś pomyliłeś... swoje umiejętności oceniam jako NISKIE, ciężko mi sobie nie tyle co przypomnieć, co wyobrazić w ogóle żebym się miał komuś czymś przechwalać...

    no ale nie dowiem się nigdy, w końcu szkoda ci czasu na uzasadnienie dlaczego kogoś oskarżasz

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez indy ; 01-03-2008 o 01:50

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87
    a wracając do poruszonego tu problemu, który został bez odpowiedzi przez przedstawiciela PP. Wnioskując po braku odpowiedzi ze strony PP prawdopodobnie mają gdzieś graczy którzy grają tylko w MTT lub S&G, chciałbym zapytać dlaczego gracze nie grający na stolikach cash są dyskryminowani? I dlaczego PP w ten sposób (wymóg RH) zmusza do grania na stolikach za cash? Według mnie powinno być tak aby można było zagrać albo za RH lub za FPP. A dla kolegi MMP1980 aby mógł grać na stolikach cash proponuję zrobić (w którym musi wygrać) tur z buy in 1000 Eur z 10000 graczami "Ależ w czym problem: nie potrafisz" wygrać "- nie grasz"

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    o lol czy napradwe ugranie 10 raked hand stanowi jakikolwiek problem? Sorry ale absolutnie tego nie kumam Kurde taka dyskusja o taką bzdure, ubawiliście mnie indy i spółka

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Heh 10 Rake Hands to jest chwilka ,przeciez rake hands wystarczy ze wejdziesz w rozdanie i na flopie zagrasz ( podbijesz(nawet za 10 centow) albo callujesz) i juz jest 1 reka .... Czyli te 10 rak nawet na jednym stole to max 15 minut