Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Cześć

    Z tego co wiemy od Boss Medii, Twoje IP zmieniało się w ciągu dnia trzykrotnie, wg nich to może być przyczyna owej niestabilności.

  2. #22
    Dzięki za odpowiedź, ale z tego co wiem to IP w Neostradzie zmienia się raz dziennie i następuje to w godzinach nocnych. Cała zmiana trwa ułamek sekundy. Jak zatem uzasadnić "zamarźnięcie" klienta pokerowego na 2 minuty i to w porze popołudniowej. Zdaję sobie sprawę ,że nie możecie się przyznać do błędu ,bo wywołałoby to setki podobnych zgłoszeń ,chcę się jedynie dowiedzieć ,jakie kroki powinienem przedsięwziąć ,żeby takie sytuacje się nie powtarzały. Nie odpowiadajcie na maile w stylu : to nie nasza wina ,lub proszę o kontakt po zmianie ustawień. Od tego jest support ,żeby pomagał w rozwiązywaniu problemów ,a nie umywał ręce. Poza tym podoba mi się lobby i nie chcę po tygodniu przechodzić gdzie indziej. Chyba ,że Wy chcecie. pozdrawiam

  3. #23
    Tu chyba będzie dobre miejsce.

    Prośba do kogoś z Paradise by podał hasło na JoeMonstera na tamtym forum. Admin chyba zaspał

  4. #24
    Dzięki Bzyku, chyba faktycznie admin zaspał.

    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Wczoraj trzy razy wywaliło mnie ze stolika podczas gry. Myślałem że ten problem już rozwiązany, bo to były pierwsze wywalenia od ostatniej aktualizacji softu... ale chyba nie jest rozwiązany

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    12
    Co się dzieje z waszą stronką od jakiś dwóch dni nie można otworzyć żadnej strony żeby ściągnąć Paradise na kompa?

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Początkiem czerwca zamierzam sie przenieść na Paradise i troche tam pograć i 2 pytania:
    1. Czy dalej jest ten problem ze znikającymi stołami?
    2. Jak wygląda sprawa z PT na Bossie? Bo z tego co wiem to działał ale nie wczytywał wszyskich rąk czy jakoś tak.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Adam ,problem dotyczy całego bossa nie tylko Paradise na przykład wczoraj wieczór tak miedzy 20.00 a 23 .00 grać prawie w ogóle nie mozna było ,niestety taka sytuacja zdarza sie ostatnio dość czesto , pt2 działa na bossie ale jak słusznie zauważyles niektórych rozdań nie importuje błedy jakies wywala , pt2 nie rozpoznaje też waluty stołu wszystko jest w dolarach......i tak to wygląda , pozostaje czekac na pt3 , ponoć boss jest pierwszy w kolejności do dodania jako supported sites............

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Wydaje się, że dzieje się tak jak liczba graczy zbliża się do 10.000. Chyba to jest kres możliwości tego soft. Wczoraj faktycznie to była jakaś masakra, grać HU z czestotliwościa 1 reka / 2 min + awansujace normalnie blindy to jakiś koszmar.

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez monthy Zobacz posta
    Wydaje się, że dzieje się tak jak liczba graczy zbliża się do 10.000. Chyba to jest kres możliwości tego soft. Wczoraj faktycznie to była jakaś masakra, grać HU z czestotliwościa 1 reka / 2 min + awansujace normalnie blindy to jakiś koszmar.
    Wydaje mi sie że 8 k chłopa i już mu starczy......, ale faktem jest ze tak od grudnia do poczatku kwietnia nawet bardzo sie poprawiło pod tym wzgledem ostatni upgrade softu z 9 kwietnia znow jedno naprawił a drugie popsuł...