Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    O!

    I właśnie to co napisał Massca idealnie pasuje do tego co ja napisałem, jak również do liczby posiadanych przeze mnie punktów FFP i punktów lojalnościowych.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    A patrząc na to ile ja FPP zdobywałem, to wynik jest gdzieś pomiędzy tym co mówi Marcin a tym, co mówi Przemeck czy Sonix112 Troche to zamotane mają. Na stronie też nie ma konkretnych wyjaśnień.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Żeby kontrolować ilość punktów bonusa lojaln. dzieliłem ilość zdobytych FPP przez 40 i jak już wszystko się uaktualizowało to wynik się zgadzał. Fakt, że nie mogę zagwarantować że zgadzał się co do centa, bo teoretycznie różnica mogła być w wysokości 39pkt. FPP, czyli prawie 10EUR rake'u, ale wydaje mi się, że ta różnica przy kilku tysiącach wyrabianych FPP miesięcznie byłaby większa gdyby obliczano punkty według teorii Marcina.

    Skoro jestem już w temacie o błędach, to mam problem z wypłatą na stronie. Jak klikam żeby mi przelało na kartę to pojawia się komunikat "withdrawal failed" i taki tekst: 32031003:Withrawal is not allowed at this time, please try again later. (32031003)

    Tak już jest od wczoraj. Czy ktoś ma ten sam problem?

    EDIT: problem z wypłatą już rozwiązany po lajwczacie z supportem
    Ostatnio edytowane przez Przemeck ; 14-12-2007 o 10:17

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Ja też mam problemy na tym roomie - nie mogę uruchimić lobby, za każdym razem gdy pojawia się napis "pls wait scanning installation" lobby znika. Musze je odinstalowac i zainstalować jeszcze raz - wtedy się włącza 1 raz.
    O co chodzi?
    Sam się już dowiedziałem. Chodzi o to, że jak się ma Viste trzeba w inny sposób włączać. Prawym przyciskiem i 'uruchom jako administrator' [ jeśli ktoś ma taki problem ].

    Nie zmienia to faktu, że soft jest okropny. To nie jedyne utrudnienie, że nie da się normalnie włączyć. Nie wiem czy to też wina tego, że pracuje pod Vista. Stoły włączają się po kilku czasem kilkunastu minutach, na stolikach co chwile mnie sit-outuje, po prostu nie da się grać. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale na pewno nie tym, że mam za słaby komputer lub zbyt wolne połączenie. Boje się odpalić SnG a tym bardziej HU ...

  5. #15
    Jeśli chodzi o zamykanie stołów to dzisiaj wyjdzie łatka, która powinna zażegnać ten problem.

    Natomiast z Vistą jest tak jak mówi Chris, co zresztą wcześniej opisałem tutaj:
    http://www.forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=7091

    Pozdrawiam,

  6. #16
    Odinstalowałem soft, i zainstalowałem 'najnowszy', na innym dysku (zgodzni z zaleceniami supportu), wyłączyłem wszystkie antywiry zapory i teraz wszystko śmiga.

    Marcin, dopiero teraz zauważyłem ten temat,sorki.

    pzdr

  7. #17
    Nie mogę sprawdzić ilości swoich punktów lojalnościowych!!!
    http://www.sportingbetinfo.com/pl/index.php do wczoraj wszystko było normalnie a dziś wpisuje pin i wyskakuje mi że pin nie wystepuje w bazie!!!

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    u mnie bez problemów

  9. #19
    dobra u mnie też już poszło pewnie chwilowe problemy ale już jest ok!

  10. #20
    Gram sobie rozdanie na cashowym i przy riverze mnie rozłącza ,program freezuje. Pewnie bym to olał gdyby nie fakt ,że trochę tam zainwestowałem. Przez cały czas dostęp do internetu nieprzerwany. Macie jakieś idea? wczesniej pisałem do supportu i mi powiedzieli ,ze niestabilny IP. Co to w ogóle znaczy. Zebym nie grał wiecej w Paradise?