Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 129
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Ponieważ dochodzą do mnie głosy o chęci uczestnictwa w II edycji mistrzostw Heads-Up postanowiłem rozpocząć nowy wątek na forum aby sprawdzić rzeczywiste zainteresowanie.
    Pierwszy turniej odbyłby się w ściśle określonym terminie natomiast tworzące sie pary w późniejszych etapach drabinki umawiałyby się indywidualnie tak jak to miało miejsce w poprzedniej edycji!!!!
    Liczę na wasze opinie na ten temat!!!!
    Pozdrawiam!!!!

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    jestem chetny

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    j.w.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Moze bym wpadl, zalezy od terminu;d

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    gdansk
    Posty
    138
    troche za malo konkretow zeby sie deklarowac ale wstepnie jestem za....

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Konkrety beda jak beda chetni. Propozycje przedstawilem zeby zobaczyc jakie jest zainteresowanie. Wszystko bedzie sie odbywało na takich samych zasadach jak edycja I.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    jako, ze tym GŁOSEM jestem ja wiec tak tak tak

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=4489

    sadze, ze drabinka maca była fajna ale niestety pozwala grac 16 lub 32 graczom. A jak nam sie zgłosi 23-czy 26 bedziemy odwalac? szkoda by było.
    Łukasz moze lista tych ktorzy zagraja na pewno jak na mistrzostwach normalnych

    Co do graczy z poza wielkopolski to pamietajcie ze to nie bedzie jeden dzien tylko pewnie ze 4 spotkania jesli sie zagra w finale. Nikogo oczywiscie nie odstraszam

    wpisowe sadze 70-80
    w tym 2 puchary
    wiekszy dla mistrza
    i drugi mniejszy dla viceMISTRZA z takim napisem jak jest do teraz na trybunie Groclinu ;P

  8. #8
    zaleznie od terminu ale ja bym sie pojawil

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    tez bym chetnie zagral

    4 spotkania troche odstraszaja, miejmy nadzieje ze uda sie choc ze 2 poziomy drabinki zagrac na jeden wieczor (oczywiscie jak gracze beda mieli taka mozliwosc)

    wpisowe proponowalbym kolo 100zl

    i niech nie bedzie tak jak ostatnio, ze po zgloszeniu sie np 18 osob, 2 ostatnie sa usuwane z listy, zagrajmy tak jak jest na kazdym roomie - przy ilosci graczy nie bedacej potega dwojki, niektorzy dostaja wolny los w pierwszej rundzie (szybkie, oficjalne losowanie mozna zrobic na ostatnim innym turnieju przed rozpoczeciem MHU, od razu z rozstawieniem do drabinki calego cyklu)

    pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Lect gralismy po 2spotkania danego wieczoru ale w drabince maca obowiazywala zasada double elimination co mnie sie ogolnie bardzo podobała przy wiekszej ilosci graczy (powyzej 16) jednak zagrałbym single