Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: WSOP 2004

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!

    Jak tam ktos się wybiera na WSOP 04 ??
    Jak zwykle wpisowe tylko 10 tys $

    No ale oczywiście można wygrac wejsciówkę, ktoś osiągnał juz jakis sukces i ma szanse ?/ :wink:

    A zakładam gtemat głównie bo chcę zapytać: ESPN pokazuje chyba wsop tak ?? Pokazują na żywo czy z lekkim opóxnieniem ?? bo mam dostep do jakiegos kanału espn i sę zastanawiam czy będe miał mozliwośc ogladania...

    Soprano

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co do telewizji to na stronie cardplayera sa informacje na temat pokerka w tv http://www.cardplayer.com/?sec=poker_on_tv . Mysle ze realcja pojawi sie z opoznieniem, musza to wszystko zmontowac, ladnie oprawic, jak bedziesz mial mozliwosc to nagrywaj co sie da na video
    btw. gdzies mi sie obilo o uszy ze te realcje maja byc w systemie pay per view, ale nie jestem pewien czy tak jest.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    thanx za link, co prawda to nie an tej stacji ale zobaczymy co to będzie. Co się będzie dało to nagram oczywiście :P

    Soprano

    PS. Dziś na PS zauwazyłem, że Polak z Dabrowy Górniczej grał sobie na stoliku 30$/60$ , do tej pory myslałem ze polacy nie mają tam wstepu 8)

    Soprano

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak, to pewnie Komornik, niestety zdaje sie ze ma wylaczonego czata, bo nigdy sie do mnie nie odezwal

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Tak, to pewnie Komornik, niestety zdaje sie ze ma wylaczonego czata, bo nigdy sie do mnie nie odezwal
    Dokładnie o nim mowa

    Soprano

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Z tego co gdzieś czytałem (chyba na rgp) z WSOP 2004 ma być tak, że mają zrobić chyba kilkanaście odcinków z wcześniejszych turniei (te, które odbywają się teraz, przed głównym) i kilkuodcinkowy 'serial' z turnieju głównego, taki jak był z zeszłego roku. Mają je podobno puszczać co tydzień, także do relacji z turnieju głównego pewnie dojdą dopiero jesienią. Nie dam głowy za te informacje, ale wydają się być sensowne.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak, tez chyba na rec.gambling.poker to czytalem, trzeba sie przygotowac na sporo sciagania

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    26
    Czy ktoś ma jakikolwiek turniej ściągnięty albo wie skąd mogę to ściągnąc to proszę o jakieś namiary.
    Dzięki

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zdaje sie ze jest na Kazaa, ale to niech Marian z Francem sie wypowiedza bo oni sciagali.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    hej!

    Z tym nagrywaniem na vhs bzie cieżko bo mam tylko dostęp do espn classic... :roll: może cos tam będize ale wątpie :?

    Super jest Doli ta strona www.cardplayer.com :P Fajne są relacje z tegorocznego WSOP, qrde jak czytam ze jakiś dziadek gra od pół roku w karty i wygrał jeden z turnieji już tam rozegranych ... chciałoby się tam byc...

    a przypadkiem trafiłem na:
    http://new.cardplayer.com/tournament...p?event_id=134
    turniej 2004 2nd Annual Five-Star World Poker Classic turniej w Bellagio.
    Miejsce:
    46 Maciej Kowalczk $33,266 :P

    Widać, że Polacy nieĽle sobie radza

    Soprano