Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    EDIT: oryginalny tekst tego posta został skasowany, bo mówił o jednym z adminów tego forum...

    PS. BlaCha, ty debilu! Dotknij jeszcze raz mojego posta to urwę ci łeb! Mam prawo mówić o Tobie co mi się podoba i będę pisał, że jesteś ostatnim kretynem ile razy zdołam! Cenzor z dupy! Pokaż mi się kiedyś na PPT to ci to powiem w twarz, a nie chowaj się po kątach jak szczur...

    --
    Będę kasował/edytował twoje mierne posty kiedy tylko uznam to za stosowne i twoje pogróżki jakoś mnie nie ruszają. Prawo to akurat tu mam ja do edytowania i kasowania postów i jak ci się to nie podoba to zmień forum. Po kątach żadnych się nie chowam, więc nie opowiadaj bajek jak to widać masz w zwyczaju.
    Ostatnio edytowane przez BlaCha ; 28-01-2008 o 19:55

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Blacha spadaj od naszego wątku!! To jest bocznica i temat utworzony dla wilbicieli gry high stakes play money. Będziemy się tu ustawiać na gry i dziękować sobie za pożyczanie play money. Pewnie będziemy gadać jeszcze o innych totalnych bzdurach, ale od tego właśnie jest bocznica!!!!

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bo blacha jest sztywny i nie kuma po co na kazdym forum jest cos takiego jak BOCZNICA...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    blacha jezdzi na PPT?

    PS. o moj post nr 1500 na temat blachy, co za niefart...

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    jak mi pozyczycie play money to z wami zagram!

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Myślę, że to nie problem

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    a gdzie gracie, na PS ?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    tak graliśmy na ps. Była to dość spontaniczna inicjatywa. Przy następnej okazji zrobimy wpis i poinformujemy o grze w tym wątkku

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Sądze mili koledzy, iż proooos Prawiczek juz bawił sie z wami nie będzie w jakies play money! Wczorajszego dnia zajmując miejsce na FT WLP potroił swój bankroll !!! Niestety kolejny nasz kolega wybiera zawodostwo

    Respect Piotruś

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja bym zagrał ale chyba nie mam tam żadych play money

    a tak to może bym trafił royala i byście się wypłacili