Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62
  1. #51
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ale nie parę milionów...

  2. #52
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Kartka te drobne które dostawałaś to kropla w morzu które kupił odemnie Mario. Best ever klient z niego

  3. #53
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Kurcze

    Czuje sie tutaj jak NOWY UZYTKOWNIK

    Kto to jest KARTKA ??

  4. #54
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Kartka (także: karta, arkusz) - część książki, gazety, czasopisma, zeszytu lub notesu. Najczęściej jest biała i prostokątna. Może być wykonana z papieru, pergaminu, welinu albo papirusu.

    Jeśli jest czysta lub niezadrukowana to zwykle służy do pisania, rysowania lub drukowania.

    Używana w wielu obszarach przemysłu, handlu, biurokracji, życia społecznego i codziennego ludzi, takich jak druk książek, czasopism i ulotek, prowadzenie korespondencji i dokonywania zapisków służbowych i prywatnych.

    Kartka (a zwłaszcza strona) może stanowić jednostkę miary tekstu (np. ten rozdział ma/zawiera 20 kartek/stron maszynopisu). Należy jednak odróżniać strony od kartek (kartki mają dwie strony)

  5. #55
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Pytanie powinno brzmieć - kto to jest Widus??

  6. #56
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Widus - podobnie jak Yeti, podobno żyje, ale dawno nikt go nie widział....

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Widus, powiem ci co to jest PS, bo widzę że tu wszyscy sobie z ciebie jaja robią - to skrót od Playstation.

  8. #58
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    EDIT: oryginalny tekst tego posta został skasowany, bo mówił o jednym z adminów tego forum...

    PS. BlaCha, ty debilu! Dotknij jeszcze raz mojego posta to urwę ci łeb! Mam prawo mówić o Tobie co mi się podoba i będę pisał, że jesteś ostatnim kretynem ile razy zdołam! Cenzor z dupy! Pokaż mi się kiedyś na PPT to ci to powiem w twarz, a nie chowaj się po kątach jak szczur...

    --
    Będę kasował/edytował twoje mierne posty kiedy tylko uznam to za stosowne i twoje pogróżki jakoś mnie nie ruszają. Prawo to akurat tu mam ja do edytowania i kasowania postów i jak ci się to nie podoba to zmień forum. Po kątach żadnych się nie chowam, więc nie opowiadaj bajek jak to widać masz w zwyczaju.
    BlaCha, sam jesteś miernym ciulem i tyle! Masz kompleks małego fredzia, czy co? Prawo to ty masz do edytowania postów, ale nie do tego, żeby kasować każdy post mówiący o tobie w tonie, który ci się nie podoba!! Jesteś matołem i tyle! A jak ci się naprawdę coś nie podoba to wyjaśnie ci to na jakimś krótkim solo na żywo debilu! Już ci to chyba kiedyś pisałem, ale do ciebie nic nie dociera!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 03-02-2008 o 11:48

  9. #59
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    'krótkim solo na żywo' hahahah

    Jak na te swoje 30 kilka lat to zachowujesz się jak zakompleksiony gówniarz.
    kończę jakie kolwiek internetowe dialogi z tobą bo to do niczego nie prowadzi i tylko zaśmieca wątki.

    Straszenie przez forum internetowe pozostawie bez komentarza bo jest poprostu żałosne, lepiej idź pobłagaj o głosy na swój 'super' blog.


  10. #60
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Jack miał na myśli rozgrywkę heads up