Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czy ktoś może mi powiedzieć (myślę że wypowie się reprezentant Paradise) dlaczego dzieje się pewna rzecz, którą opiszę poniżej.

    To o czym piszę dotyczy turniejów S&G 10-osobowych, zarówno tych do rejestracji jak i trwających i zakończonych.
    Wczoraj wchodzę do Paradise po długiej przerwie, patrzę tak z ciekawości na Limit i widze turnieje z wpisowym 10, 30 i wyżej (euro). Dziś rano gdy patrze - jest też 5 i 20 których nie było wczoraj. Ale wczoraj zauważyłem na NL turnieje gdzie 4 miejsca są płatne. Dzis rano nie było ani jednego takiego na żadnych stawkach. Teraz znów uruchomiłem program i znów przecieram oczy ze zdumienia: Jeśli chodzi o FL 10-os to jest tylko 1 turniej z wpisowym 2000; jest również tylko 1 turniej PL (z wpisowym 3). Natomiast ponownie pojawiły się turnieje gdzie 4 miejsca są płatne. Więc co się dzieje? Wiem że z reguły w oprogramowaniach jest tak, że są jakieś z góry ustalone turnieje i gdy w jednym sie uzbiera komplet osób to turniej się zaczyna a chwile potem pojawia się kolejny taki sam do rejestracji. A tu raz pewne turnieje są, innym razem wogóle ich nie ma (ani do rejestracji ani trwających czy zakończonych). Coś się chyba skopało po aktualizacji.

  2. #2
    Witam,

    Nie ukrywam, że pojawiły się pewne problemy z wyświetlaniem niektórych turniejów. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyeliminować wszelkie niedogodności.

    Pozdrawiam serdecznie,