Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Grube wyplaty

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Z tego co jest napisane to oplata jednorazowa, a minimalny acc balance po kilku miesiacach to 10k$ przy najbardziej "ubogim" koncie, chyba ze cos zle przeczytalem.

    I o innych opłatach nic nie wspominają.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    3
    Mam problem...zrobiłem sobie konto na carbonpoker....wygralem tam juz 100$, bez wpłacania kasy, czyli jestem 100$ do przodu. Teraz chciałbym je wypłacic, tylko nie wiem jak to zrobic. moze juz byl ten watek i ludzie pytali sie wlasnie o to, ale nie moge tego znalezc.
    Czy moze ktos mi powiedziec jak moge z carbonpoker wyplacic kase do polskiego banku? lub np. inteligo? Jest jakis latwy i malo kosztowny sposob? Wielkie dzieki z gory za pomoc.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Aby wypłacić jakimś kanałem pieniądze (mbank,inteligo, moneybookers) musisz najpierw tym kanałem wpłacić na pokeroom hajs(najlepiej dla Ciebie minimalną kwotę)

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    The account can be opened by mail or in person if you who live in: Andorra, Australia, Austria, Belgium, Canada, Denmark, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Greece, Guernsey, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Liechtenstein, Luxemburg, Monaco, New Zealand, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland, The Netherlands, UK, Czech Republic, Hungary, Thailand, Slovenia, Malta, Cyprus, Singapore and Japan.

    Clients who live in other countries must come personnally to Switzerland to open their account. In most cases we can expedite the opening in person within 3 hours. May we add that most clients find the trip to Switzerland very pleasant in itself.
    Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie ma tam Polski ?

    Widocznie będę musiał sobie zaplanować wyjazd do Szwajcarii w nowym roku

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    A jakis bank w niemczech ??

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez Szortyi27 Zobacz posta
    ....wygralem tam juz 100$, bez wpłacania kasy, czyli jestem 100$ do przodu. Teraz chciałbym je wypłacic, tylko nie wiem jak to zrobic.


    Hihi, nie ma to jak wątek o grubych wypłtach

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    dla jednych grubo to 10k dla innych 100$:P

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    grubo

  9. #29
    hmm a jak w kraju wygląda sprawa podatku od "grubej" sumy?

    standardowo 19% od wzbogacenia? ? ???

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Sprawa podatku to niekonczacy sie temat rzeka... pelen domyslow i spekulacji. Radze poszukac odpowiednich watkow na forum.