Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 233
  1. #201
    podaję linka gdzie są informacje dotyczące turniejów rozgrywanych w ramach ostatniego warszawskiego USOP'a

    Unibet Series Of Poker 2009

  2. #202
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dzięki Kuba i do zobaczenia,

    Pozdr
    Reb

  3. #203
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    129
    Cytat Zamieszczone przez JuN Zobacz posta
    ja mam tez pytanie,

    czy do side eventow, mozna przyjsc w dniu turnieju, np godzine przed, sie zarejestrowac w kasie ?

    czy spodziewane sa komplety ?

    ma ktos takowe informacje moze ?
    Nie mam na razie takich informacji, myślę z doświadczenia że możliwa będzie rejestracja w dniu turnieju.
    Jak będę miał więcej informacji to zamieszczę.
    Pozdrawiam,

  4. #204
    Marcin, ile osob przewidujecie w side evencie USOP za 1100?

  5. #205
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    129
    Wieczorem będę w kasynie to napiszę.

  6. #206
    Wczoraj bylem sie zapisac, specjalnie pojechalem 2 dni wczesniej zeby nie ryzykowac ze nie bedzie miejsc w dniu turnieju ale jest wrecz przeciwnie.
    Czy to mozliwe zeby wszyscy zamierzali sie wkupic bezposrednio przed turniejem? Nie wiem czy byly mozliwe zapisy online przez unibet, ale jesli byly, to znaczy ze zainteresowanie tym turniejem jest znikome.

  7. #207
    wydaje mi się, że przynajmniej 50 osób zagra,
    nie ma w tym terminie, żadnego konkurencyjnego ciekawego eventu,

    w każdym razie ja dzisiaj przy okazji turnieju strefy live, wkupię się na jutrzejszy turniej,

  8. #208
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Sądzę, że będzie dużo więcej osób niż 50 Praktycznie wszyscy się wkupią przed turniejem.

    Pozdr
    Reb

  9. #209
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    129
    Stan na 1:00
    30 osób zarejestrowanych i 10 rezerwacji (gracze rezerwowali miejsce u mnie i mówili, że na 100% będą).
    Ja przewiduje około 70 osób.
    Pozdrawiam,

  10. #210
    dzieki Marcin.

    wlasnie nie wiedzialem co to sa te "rezerwacje". sam chcialem zrobic rezerwacje ale w kasie powiedzieli ze nie mozna(?) no to sa i nie mozna zrobic lol

    mam tylko nadzieje ze ci rezerwisci nie zrezygnuja jak okaze sie ze jest malo chetnych.