Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    Reausumując: po 3 błędnych decyzjach nie ma sensu zastanawiać sie czy czwarta była poprawna. Kapisz?
    Nie zgadzam się. To, że popełniło się jeden błąd nie oznacza, że należy popełnić drugi.

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ta dyskusja przypomniała mi pewien artykuł z polskiego Card Player'a (marzec 2007) autorstwa Matta Matrosa pt. "Cieżka dola kosmity. Unikaj trudnych decyzji". Opisuje tam problemy, które on nazywa "wziętymi z księżyca". Polegają one na ocenie zagrania na dalszych ulicach, gdy popełniło się poważny błąd wcześniej. Teza jest mniej więcej taka, że powinno się unikać trudnych decyzji na turnie/riverze. A jeśli podczas analizy dojdziesz do takiej decyzji, powinieneś sprawdzić, co do tego doprowadziło. Tutaj pełna treść artykułu (po angielsku):
    http://www.cardplayer.com/author/article/all/162/8264

    Nie jest to może bezpośrednie nawiązanie do rozdania lechukorn'a, ale może, może... Może pomoże.

  3. #43
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Jak by sie dokladniej przyjrzec temu rozdaniu to wedlog mnie obojetnie jak by to bylo rozegrane uwzglednijac charakterystyke przeciwnika opisana przez kolege lechukorna to rozdanie skonczylo by sie tak samo panowie na takich stawkach jak chcielibyscie przestaraszyc chlopka ?? rerise pre flop koles z 77 spawdza i tak , nastepnie mamy w puli kolo 4-8 $ trafiamy nutsa rainbow betujemy pota ewentalnie jak jestesmy strachliwi overbet moze pan z 77 by to spasowal ale z doswiadczenia wiem ze sporo osob i tak tego nie odpusci szczegolnie na takich stawkach i dolozy na turn 7 i dziekuje nie ma o czym mowic.Grajac pokerowe ABC trace all grajac jakis fancy play trace all reload i jazda dalej. Samo zgranie na river zle wedlog mnie tak to jest jak sie jest pazernym Schemat stary i utarty jak poker online Cala dyskusja troche bez sesu jak dla mnie, ale ze mi sie nudzi w pracy to se moglem cos napisac I naprawde troche szacunku do siebie nawzajem wkoncu nam wszystkim chodzi o to samo. A swoja wyzszosc zawsze mozna udowodnic siedzac na przeciwko sobie przy zielonym stoliku.

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Nie zgadzam się. To, że popełniło się jeden błąd nie oznacza, że należy popełnić drugi.
    A wiec w czym sie nie zgadzasz? Bo dokladnie o to mi chodzilo

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Cytat Zamieszczone przez WMMN Zobacz posta
    Jak by sie dokladniej przyjrzec temu rozdaniu to wedlog mnie obojetnie jak by to bylo rozegrane uwzglednijac charakterystyke przeciwnika opisana przez kolege lechukorna to rozdanie skonczylo by sie tak samo panowie na takich stawkach jak chcielibyscie przestaraszyc chlopka ?? rerise pre flop koles z 77 spawdza i tak , nastepnie mamy w puli kolo 4-8 $ trafiamy nutsa rainbow betujemy pota ewentalnie jak jestesmy strachliwi overbet moze pan z 77 by to spasowal ale z doswiadczenia wiem ze sporo osob i tak tego nie odpusci szczegolnie na takich stawkach i dolozy na turn 7 i dziekuje nie ma o czym mowic.Grajac pokerowe ABC trace all grajac jakis fancy play trace all reload i jazda dalej. Samo zgranie na river zle wedlog mnie tak to jest jak sie jest pazernym Schemat stary i utarty jak poker online Cala dyskusja troche bez sesu jak dla mnie, ale ze mi sie nudzi w pracy to se moglem cos napisac I naprawde troche szacunku do siebie nawzajem wkoncu nam wszystkim chodzi o to samo. A swoja wyzszosc zawsze mozna udowodnic siedzac na przeciwko sobie przy zielonym stoliku.


    Jak mialoby sie skonczyc tak samo? Przy agresywnej grze skonczyloby sie na allinach na turnie, a Hero wygralby 4/5 razy, tak przegrywa 5/5.

    Nie pojme nigdy tego rozpatrywania reki przez pryzmat wyniku.

    Poza tym w pelni zgadzam sie Kapolem, jak juz dalismy sie wydralowac za darmo to chociaz nie oddawajmy calego stacka.

    Musisz tez pamietac ze nawet najgorszy gracz trafia czasem nutsa.
    Ostatnio edytowane przez monthy ; 04-12-2007 o 21:05

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Oto przykład, w którym można było sobie pozwolić na taką grę jak twoja.

    Poker Stars, $0.10/$0.25 NL Hold'em Cash Game, 6 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    UTG: $14.35
    MP: $21.25
    CO: $13
    BTN: $28.65
    Hero (SB): $44.60
    BB: $13.90

    Pre-Flop: A A dealt to Hero (SB)
    3 folds, BTN raises to $0.80, Hero raises to $2.30, BB folds, BTN calls $1.50

    Flop: ($4.85) 8 A A (2 Players)
    Hero checks, BTN bets $3.40, Hero calls $3.40

    Turn: ($11.65) 3 (2 Players)
    Hero checks, BTN bets $7.30, Hero calls $7.30

    River: ($26.25) Q (2 Players)
    Hero bets $9.75, BTN raises to $15.65 and is All-In, Hero calls $5.90

    Results: $57.55 Pot ($2.80 Rake)
    BTN showed 8 9 (a flush, Ace high) and LOST (-$28.65 NET)
    Hero showed A A (four of a kind, Aces) and WON $54.75 (+$26.10 NET)

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    no comment