Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Co sadzicie o tym rozdaniu??? Na river byscie dali call, mini reise czy byscie zagrali tak jak ja???? Gralem na tym stole ogolnie bardzo LAG i bylem nastawiony na masymalizacje zyskow... do tego rozdania szlo bardzo dobrze Zaryzykowalem i wyszla dupa... Jest to co prawda zwykly bad bet jakich wiele ale czulem ze na flopie gosc nie trafil seta a te siodemki totalnie zlekcewazylem..


    PokerStars Game #13603790005: Hold'em No Limit ($0.10/$0.25) - 2007/12/02 - 12:04:18 (ET)
    Table 'Aristaeus II' 6-max Seat #4 is the button
    Seat 1: flamadis ($24.65 in chips)
    Seat 3: Jam Fiction ($34.80 in chips)
    Seat 4: lechukorn ($111.80 in chips)
    Seat 5: S_Vogel81 ($38.60 in chips)
    Seat 6: Jamirus ($25 in chips)
    S_Vogel81: posts small blind $0.10
    Jamirus: posts big blind $0.25
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to lechukorn [Ks Ah]
    flamadis: raises $0.75 to $1
    Jam Fiction: folds
    lechukorn: calls $1
    S_Vogel81: folds
    Jamirus: folds
    *** FLOP *** [Td Js Qd]
    flamadis: checks
    lechukorn: checks
    *** TURN *** [Td Js Qd] [7c]
    flamadis: bets $1.40
    lechukorn: calls $1.40
    *** RIVER *** [Td Js Qd 7c] [7h]
    flamadis: bets $3.20
    lechukorn: raises $36.30 to $39.50
    flamadis: calls $19.05 and is all-in
    *** SHOW DOWN ***
    lechukorn: shows [Ks Ah] (a straight, Ten to Ace)
    flamadis: shows [7s 7d] (four of a kind, Sevens)
    flamadis collected $47.65 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot $49.65 | Rake $2
    Board [Td Js Qd 7c 7h]
    Seat 1: flamadis showed [7s 7d] and won ($47.65) with four of a kind, Sevens
    Seat 3: Jam Fiction folded before Flop (didn't bet)
    Seat 4: lechukorn (button) showed [Ks Ah] and lost with a straight, Ten to Ace
    Seat 5: S_Vogel81 (small blind) folded before Flop
    Seat 6: Jamirus (big blind) folded before Flop

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    ogólnie to to rozdanie jest spierdolone na każdej z ulic
    i jezeli taka gra jest wg Ciebe ogólnie bardzo lag, to lepiej graj ogólnie TAG

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    A jakis argument? Wczesniej ten gosciu oddal mi chyba z 2 BI i na river sprawdzal kazde podbicie obojetnie z czym i za ile wiec wiedzialem ze z byle gownem pojdzie all in i dletego sobie slowplayeowalem liczac sie z tym ze na flopie byl draw do koloru itd. Nie chodzilo mi o calosc tego rozdania tylko o decyje na river, czy ktos z was by obstawil ze gosciu ma seta nie wspominajac o karecie?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    a niby jak mam go na cokolwiek obstawiac po takim spierdoleniu tego rozdania?

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    gra LAG polega na AGresywnym graniu rąk, więc chyba pomyliły Ci się pojęcia, bo to rozdania zagrałeś: call, check, call, raise- czyli pasywnie

    jeśli rzeczywiście masz image laga (a nie donka, bo mam wrażenie że z tym mylisz LAGa), to NIE MOŻESZ grać check z nutsem na flopie i call z nutsem na riverze, kurwa no nie możesz stary, tym bardziej ze piszesz ze koles łatwo wchodzi w akcje
    po to LAG napierdala z niczym żeby zarabiać jak wreszcie trafi.

    zresztą taki over raise jest bardzo 'nieelegancki' i tylko fisz się wypłaci z gorszą ręką, ucz się budować pulę zeby łapać lepszych graczy

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Stary ale ja napisalem ze "gralem" na tym stole LAGiem i nie chodzilo mi o to konkretne rozdanie. Tu od samego poczatku wiedzialem ze skonczy sie all inn i dlatego nie mialem zamiaru podbic do samego rivera (taki glupi plan pod KONKRETNEGO przeciwnika). Ten gosc chcial za wszelka cena odzyskac kase i na chacie caly czas pisal ze mnie zlapie. Naprawde nie musisz pisac co to znaczy grac LAGiem... Wiem ze jak sie patrzy na to rozdanie to wyglada to kijowato rozegrane ale chyba poker polega na tym zeby grac nieszabolonowo i zagrac pod konkrtnego przeciwnika. Jego bet na flopie i check na turnie dawal mi "pewnosc" ze gosc nie ma seta i dlatego zlekcewazylem ten river... I w tym rozdaniu chodzilo mi tylko i wylaczenie o to czy po sposobie rozegrania tego rozdnia przez mojego przeciwnika mozna bylo sie kapnac ze ma takiego monstera?

    Cytat Zamieszczone przez autoexec Zobacz posta
    jeśli rzeczywiście masz image laga (a nie donka, bo mam wrażenie że z tym mylisz LAGa), to NIE MOŻESZ grać check z nutsem na flopie i call z nutsem na riverze, kurwa no nie możesz stary,
    A mozesz mi powiedziec gdzie ja zagralem call z nutsem na river?
    Ostatnio edytowane przez lechukorn ; 02-12-2007 o 18:26

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    bet flop, raise turn. ogolnie wszystko jest wbrew logice. najpierw slowplayujesz nutsa, a jak na stole robi sie para to robisz overbet pusha.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    dodałbym jeszcze raise PF.

    Raise na river to głęboki lol.
    Liczyłeś, że z czym Cię sprawdzi?

    ps sorry, ale ja tu widzę check na flopie i bet na turnie!!

    ps2 zejdź na NL10 lepiej

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    omg
    obojetnie co napisze bede slyszal tylko reise preflop, bet flop, mega bet turn i ble ble ble. Zawsze gracie kazde rozdanie tak samo? Juz chyba kika razy napisalem ze rozgralem to w taki a nie inny sposob pod konretnego przeciwnika... gosciu zrzucal karty na flopie i turnie po kazdym mocniejszym podbiciu a takie idiotyczne podbice na river zawsze sprawdzal. Mialem stack prawie 5 razy wiekszy od niego wiec sobie na takie dziwne zagranie moglem pozwolic...

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Kolejny ekspert, zakumpluj się z nowym123. Po cholerę pytasz o rady jak wiesz jak to rozegrać, nie szkoda czasu?