Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    gosc doklada z byle czym, przed flopem bil, na flopie sa same wysokie, a Ty masz nutsy - slowplayowanie w tym momencie to jak nieschylenie sie po 60zl lezace na chodniku

    zastanowilem sie, czy dalo sie gorzej zagrac to rozdanie, i wyszlo mi, ze tylko w jeden sposob - fold pre-flop

    zdradzisz, skad brala sie Twoja pewnosc, ze to rozdanie skonczy sie all-inem tak czy siak, mimo ze do rivera udalo sie zbudowac pule 5$ a do all-ina brakowalo 45$?

    sam lubie grac nieszablonowo, ale kazde takie zagranie musi miec na celu zwiekszenie zysku w ten czy inny sposob - Ty zysk zminimalizowales jak sie tylko dalo

    pozdrawiam

    ps. "omg
    obojetnie co napisze bede slyszal tylko reise preflop, bet flop, mega bet turn i ble ble ble." - dokladnie tak wyglada jedyne sluszne rozegranie tej reki

    ps2. mozna grac pod konkretnego przeciwnika, korzystajac z dziwnych zagran - ale jak dla mnie nie istnieje typ gracza "zrzucam karty do kazdego betu na flopie lub turnie, ale calluje ogromne overbety na riverze" - moze te kilka razy ktore obserwowales mial karty w miare usprawiedliwiajace taka gre, ale nie wierze, ze to jest jego strategia gry
    Ostatnio edytowane przez electer ; 03-12-2007 o 11:00

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    A czy ja gdzies zadalem pytanie jak to rozdanie nalezalo rozegrac????? Bo z tego co ja widze to pytalem sie tylko o decyzje na river i o nic wiecej, nie uzalam sie nad soba ze mozna bylo to inaczej rozegrac itd.

    OK, dobra bledem bylo wstawienie takiego rozdania, ciezko mi jest samemu wytlumaczyc specyfike tego konretnego stolu i tego konretnego przeciwika. Dlaczego bylo pewien ze gosc na river pojdzie al inn... (zobacz moj stack - wiekszosc kasy byla jego...)
    Ostatnio edytowane przez lechukorn ; 03-12-2007 o 11:05

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    no wiec decyzja na river byla zla a mialo na to wplyw wczesniejsze zle rozegranie

    a co do tego czy dalo sie gorzej to zagrac to mysle ze najgorszy bylby fold na flopie

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    skoro kazdy Ci pisze ze trzeba bylo betowac to chyba cos w tym jest

    "Mialem stack prawie 5 razy wiekszy od niego wiec sobie na takie dziwne zagranie moglem pozwolic..."

    zagralbys inaczej gdybys mial 10razy wiecej albo tyle samo? wiesz co to effective stacks?

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Zastanawiam się skąd sie bierze taka chęć slowplayowania każdej dobrej ręki?? Albo inaczej: czemu mając nutsa gracze tak bardzo boją się wystraszyć przeciwnika, że na riverze mają w puli 10BB.

    Konkretnie co do rozdania, faktycznie: brak raise preflop?? jeśli 3betujesz tylko AA, ewentualnie KK, nie zarobisz na monsterach żadnej kasy. Check/call, i na riverze nagle allin?? jaka ręka gorsza niż full Cie sprawdzi?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    jaka ręka gorsza niż full Cie sprawdzi?
    reka tego konretnego przeciwnika, prawie obojetnie jaka by byla

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Ale powiedz mi jaki jest sens slowplayować LAGa/donka??

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    To nie byl typ LAGa donka, to byl gosciu ktoremu puszczaly nerwy na river i za wszelka cena chcial odbic kase po kilku wiekszych przegranych potach... bardzo specyficzny gracz i tylko dlatego zagralem to w taki a nie inny sposob

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Na tych stawkach się gra klasyczne ABC, a nie jakieś głupie kombinacje

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Obojetnie jakie sa stawki gram w taki sposob aby wyciagnac jak najwiecej z danego przeciwnika, jezeli bedzie potrzeba to bede grac ABC a jezeli pojawi sie donk to moge grac przeciw niemu XYZ