Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Pierwszy raz nie chce mi się odpalić PP. Gram tam dopiero tydzień, czy często się tak zdarza??

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    to jest norma

  3. #3
    też miałem problemy, kilka razy przeinstalowywałem bo po wyłaczeniu nie mozna było włączyć ponownie.. podepnę się pod temat, nie widzę w zakładkach turniejowych ligii :/ czy codzienna "pokerliga free" o 20.30 na paradise bedzie kontynułowana w grudniu?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    dobre pytanie.. na stronie nie ma nic żeby soę skończyła...

    przeinstalowałem i działa... hmmm nieciekawie...ale cóż.
    Ostatnio edytowane przez arianik ; 02-12-2007 o 20:23

  5. #5
    bleeeeeeeeeeeeeeeee akurat jak zaczynam wrrr:

    Trwają pracę nad usprawnieniem Ligi Pokerowej. W związku z tym musimy wstrzymać zabawę w grudniu, po to aby wszystko mogło ruszyć bez problemów w nowej odsłonie w styczniu. Nowe nagrody, nowa edycja Ligi Pokerowej już w 1/1/2008!

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    8
    szum tez mam ten sam problem - kiedy zainstaluje to soft odpala mi sie tylko za 1 razem, zeby pozniej uruchomic ponownie musze za kazdym razem przeinstalowywac
    poza tym czesto same z siebie wylaczaja mi sie stoliki i to w trakcie rozdania; nie sadze zeby tylko mi, bo kiedy po chwili ten sam stolik sie pojawia tyle ze pusty albo z 1 czy 2 graczami... troche to irytujace

  7. #7
    Omawiane problemy zostały zgłoszone Boss Medii. Jak tylko coś będzie więcej wiadomo, od razu Was poinformuję.

    Pozdrawiam,
    Ostatnio edytowane przez ParadisePoker - Marcin ; 10-12-2007 o 16:03