Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    POKERSTARS GAME #13651891753: TOURNAMENT #69229790, $5.00+$0.25 HOLD'EM NO LIMIT - MATCH ROUND II, LEVEL II (30/60) - 2007/12/04 - 17:47:07 (ET)
    Table '69229790 1' 2-max Seat #2 is the button
    Seat 1: zigzag (2320 in chips)
    Seat 2: HERO (3680 in chips)
    HERO : posts small blind 30
    zigzag: posts big blind 60
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO [ ]
    HERO : calls 30
    zigzag: checks
    *** FLOP *** [ ]
    zigzag: bets 120
    HERO : calls 120
    *** TURN *** [ ] []
    zigzag: checks
    HERO : bets 180
    zigzag: raises 1960 to 2140 and is all-in

    Jaka decyzja? SNG HU 4 osobowe. To jest stolik finałowy.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    widzę ze zamieszczasz zagrania hu sg 4 play 5usd na ps. od jakiegos czasu tez bawie sie w tę odmiane na tym roomie

    moja rada: daj sobie spokoj z analizowaniem rozdan z tych stawek z tymi ludzmi. 95 % osob grajacych te sity to osły, ostatnio koles wjebal calego stacka w nieraisowanej pocie z top parą na mojego seta, callowanie do gutshotow to tam podstawowe zagranie

    graj abc pokerka i bedziesz profitowal az milo

    a jak chcesz zamieszczac rozdanka do analizy (do czego zachęcam - bo malo jest tu osob grajacych hu sg) to poczekaj az wejdziesz ciut wyzej, bo na 5 to prawdziwa rzeznia - jak na bossmedi

    p.s. a tak apropos rozdania to easy fold, chcesz wrzucic caly stack z druga parą w nieraisowane pocie, niezależnie od rezultatu tego rozdania to zagranie byloby niepoprawne
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 04-12-2007 o 22:57

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    No ale jednak powiedz, czy callujemy tutaj?

    Wiem, że tam totalne donki grają. Dlatego mi się podoba. Akurat w sam raz na rozpoczęcie przygody z HU SNG. Albo przynajmniej jako odskocznia czasami od stolików.

    Jeszcze powiedz mi, czy orientujesz się jakie są rozsądne wskaźniki ROI w HU kilkuosobowych? Typowy HU podoba mi się, bo można załatwić w 10 min. W tym pokonałem swojego przeciwnika w 5 minut, a potem czekałem z 30 aż się skończy drugi pojedynek. Do finałowego pojednku przystąpiłem już znudzony. Zastanawiam się co się lepiej opłaca. SNG HU 2, czy 4 osobowe.

    Edit:
    Ok, widzę, że dopisałeś PS.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 04-12-2007 o 23:01

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    moj miszczu ArkadiuZz przekazał mi profesjonalne obliczenia i wg niego najbardziej opłaca się pykać 4 osobowe sity - i musze powiedziec ze to sie sprawdza w praktyce jedynym minusem jest wlasnie czas oczekiwania na drugi hu jak i sama dlugosc gry wlacznie z druga runda, hu na ps sa powolne i czasami zagranie tego 4os zajmuje ponad godzine - masakra
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 05-12-2007 o 09:34

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Witam
    W skrócie:
    1)Koleś grał wcześniej takie all-iny - Call
    2)To jest jego pierwszy allin:
    *Dla BM 50xbuy-in - Call
    *Dla BM 20-25xbuy-in -Fold

    A teraz od początku:
    Oczywiście racje ma Sinobrody, mój Mistrz, że koleś jest totalnym donkiem.
    Pre-flop:
    Przy naszym Call -Check, kolesia na BB wyklucza monstery i AT

    Flop:
    Bet 120 (bet-pot) z BB to wołanie: "nie chce już z Tobą grać, boję się kolejnych kart"
    Diagnoza:
    Para T lub 7
    Twój błąd to Call. Powinieneś przebić 2-3 krotnie jego raise, gdyby miał tego K odwinąłby się min-raisem lub allinem. Jego Call spowolniłby akcje i bardzo możliwe że kolejne zagrania to check-check.

    Turn:
    Kolejny K przekonuje nas, że mamy bardzo dobrze, bo coś takiego jak sety w hu nie istnieją ^-^
    Nasz bet 1/2 pot i odwija nam się all-inem.
    Dosyć dziwne zagranie, ale czy z setem króli ktoś z was by tak zagrał ?
    Jedyne co przychodzi mi do głowy: Przeciwnik myślał, że zbieramy do tego drawa co leży na stole i nie chciał już grać.

    A co do samego all-ina, to jest on nieproporcjonalny do puli i z czystej ciekawości można sprawdzić Żarcik :>

    Zdziwi mnie tylko jego set K. Możliwy slowplay z QQ, JJ, AA co tłumaczyłoby Bet-pot na flopie (chce szybko zbudować pule)

    Reasumując:
    Decyzja opiera się o 3 pierwsze zdania w poście.
    Ja robię Call.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ten donk to byłem ja

    Było ok północy, czekałem pół godziny na skończenie drugiego pojedynku i postanowiłem poszaleć, bo już byłem znużony całym dniem grania. Przeciwnik zrobił insta call. Następnym razem naprawdę zagram tak z K

    Dlatego nie mogę grać MTT, albo HU SNG na więcej osób. Nie mam cierpliwości.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753

    Następnym razem nie zagrasz tak z K, bo będziesz się bał, że przeciwnik spasuje i nic nie zarobisz ;P

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    a jak chcesz zamieszczac rozdanka do analizy (do czego zachęcam - bo malo jest tu osob grajacych hu sg) to poczekaj az wejdziesz ciut wyzej, bo na 5 to prawdziwa rzeznia - jak na bossmedi
    Wyżej nie idę ni ch... Rosnące blindy promują idiotów którzy callują 1/4 mojego stack z K3o i wygrywają. Nawet 20% ROI co wątpie, żeby było do utrzymania, jest żadną kasą chyba, że się gra 50$ HU SNG. Na HU cash tables już fart im nie wystarcza i raczej tutaj będe postępował w stawkach.

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Nigdy w życiu nie dałbym w tej sytuacji call (jest początek HU-pa, mało zainwestowaliśmy w żetonach co do wielkości stacka i będzie jeszcze lepsza okazja), no chyba że grałbym z totalnym debilem i wiedziałbym jakie ma świetne zagrania i kiedy.
    A tak to never call, po co pchać się w problematyczną sytuację z drugą parą (która ma jeszcze do tego niskiego kickera 108) na przeciw możliwości tripsa i niezłego drawa, nie mówiąc już o ukrytm secie siódemek lub innych tego typu niespodziankach.
    Jeśli przeciwnik jest w miare rozgarniętym osobnikiem to jesteśmy tu daleko w dupie i call alina jest beznadziejnie głupi.
    Co innego jak gramy z idiotą i czytamy z niego jak z otwartej książki.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 11-12-2007 o 04:52

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta

    Następnym razem nie zagrasz tak z K, bo będziesz się bał, że przeciwnik spasuje i nic nie zarobisz ;P
    I to jest najbardziej błędne myślenie gracza HU sit&go. Jakie zarobisz? To nie cash games tylko HU sit&go, dążymy do tego aby postawić przeciwnika na alinie, lub systematyczną agresją zabrać mu wszystkie żetony.