Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115
  1. #111
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    po primo - nigdzie nie napisałem, że w tej fazie są rebuye chociaż w teorii jest to pewno możliwe żeby przy 13 były rebuye :P

    po due - nikomu nie właziłem w dupę pokaż mi miejsce gdzie to zrobiłem... chyba po prostu głodnemu chleb na myśli... ale nie musisz się dzielić z nami swoimi analnymi fiksacjami

    po tre - jakiego obiektywizmu ?? zrobiłeś sobie z tego wątku prywatny cyrk no i cóż przypadła Ci rola klauna... nieźle się z niej wywiązujesz dostarczając forumowej gawiedzi mnóstwo rozrywki co już w tym wątku wielokrotnie było przytaczane

  2. #112
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Tak to już jest że pospulstwo potrzebuje chleba i igrzysk. Wątek był zakładany w poważnych celach, lecz wystarczy, że pojawił się taki pokerstars i zaczął nakręcać temat. Czy to moja wina,że na tym forum przeważają ludzie, którzy szukają tylko możliwości rozerwania się poprzez nakręcanie takich wątków?
    Sponton masz coś jeszcze ciekawego do powiedzenia czy będziesz offtopicował, żeby nakręcać wątek dla rozrywki?
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 04-12-2007 o 20:51

  3. #113
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    masz racje turnieje to inna inszość jednakże na dłuższą metę metoda działania pozostaje ta sama.W tym turnieju przegrales z QQ na rece vs K5(pech).Ale załóżmy ze podobnymi zagraniami spotkasz sie w kolejnych 10 albo 100 turniejach.W ilu z nich to ty bedziesz zwyciezcą!?

  4. #114
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    do nowy123. Jakiego koloru miałeś te damy?
    ja bym to rozegrał w ten sposób:
    1)czarne QQ - all in pre flop
    2)czerwone QQ lub czerwona i czarna - fold pre flop.

    Dlaczgo tak? bo do czarnych ZAWSZE dochodzi!

  5. #115
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Witam wszystkich sredecznie
    Jezeli chodzi o rozdanie to moim skromnym zdaniem są 3 sposoby rozegrania
    1. fold pre flop = sick
    2. Tak jak zagral to mlody znaczy nowy ( najprawdopodobniej zagałbym tak samo
    3. All in pre flop

    Wracajac do all in pre flop to kiedys mialem podobna sytuacje i do dzis zaluje ze nie allinowałem pre flop.

    Była pozna faza turnieju 300k guaranted na party zostalo nas 21. Miałem gdzies 8 stack i dostaje AKs na late position. Deep satack robi rasi 5 x BB z early position. Gral tight wiec pomyslaem z moze miec Ak Aq albo pare wyzsza niz 10 10
    Pomyslem tak sprawdze pre flop i jak wskoczy a lub krol na flopie to go wydoje albo wejde all in a on spasuje.
    Zobaczylem flopa 10 Q x rainbow .
    Deep stack bet za polowe puli. I teraz sie zaczelo kurwowanie dlaczego nie wszedlem allin preflop Po krotkin namysle pomyslalem ma 9 out wiec jedziemy all in. Juz muyslalem ze wywali bo zaczal sie dlugo zastanawiac ale jednak sprawdzil. pokazal QJs no i nic nie przyszlo. Potem okazalo sie ze zaja 3 miejsce