Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 115
  1. #31
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Alutek czemu sie unosisz i cały czas mnie obrażasz?
    To nie twoja wina przecież, już ci mówiłem
    A nie mam zamiaru przekomarzać się z tobą kto wygrał więcej turnieji bo nie o to chodzi w tym wątku, ale tego pewnie też nie rozumiesz

  2. #32
    Prosze o bana zanim obrazi polowe forumowiczow.

    Zadajesz pytanie na ktore jest tylko 1 dobra odpowiedz, ktos zeczliwy Ci jej udziela, poczym wrzucasz na niego...

    Z ciekawosci, ile masz lat chlopczyku bo o ile wiem w poksa w necie mozna grac od 18(!)?

  3. #33
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ludzie, ja nikogo nie obrażam pierwszy. Agresywnie reaguje tylko wtedy gdy ktoś na mnie najeżdża.
    Powtarzam po raz setny: wiem że powinienem zagrać agresywniej przed flopem, ale chodzi mi o to, że to by nic nie dało i czy jest jakaś możliwość uniknięcia wtopienia całego stacka w tej sytuacji?
    Ja to sobie tak wymysliłem, ale to też nic nie dało.

  4. #34
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Alutek nie winie cię za to, że nie potrafisz myśleć poza pewnymi szablonami i schematami, nie każdy to potrafi.
    Alutek nie potrafi, ja nie potrafie ,
    rozumię, że ty potrafisz.

    Mam więc pytanie czy twoj arsnał poza szablonowego myslenia
    uwzględnia horskop , układ gwiazd i księżyca.
    Powiedzmy jak jest pełnia to wiesz, że asy na ręku to śmierć,
    nie ma najmniejszej szansy na sukces ?

    Czy może sie myle i jak jest pelnia to wówczas rakiety żrą jak
    oszalałe ?

    Pewnie ten gość o którym wczoraj tyle mówiłes zna sie troche na magii
    wiedział co ma robić
    Przed każdym rozdaniem krótkie spojrzenie w szklana kule
    lub przez teleskop i juz wiadomo ALLIN czy nie allin

    Nowy - nie pomysl, że z moja orientacja jest cos nie tak,
    ale musze to powiedzieć - KOCHAM CIĘ !!!!!

    pzdr

  5. #35
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    pokerstars i znowu dopisujesz jakieś niestworzone historie do moich słów. Daj sobie na spokój, bo to ani śmieszne ani robione w inteligentny sposób.

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Hehehehe pierdolisz o jakis szablonach, stereotypach i schematach po czym piszesz

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    A propo alina preflop z QQ to podobno jest to zagranie -EV
    To jest dopiero jakis bullshit. Bo chyba warto byłoby uwzględnic, ilosc graczy na stole, pozycje, akcje przed nami, wysokosc blindów, M, strukture nagród, jakim zawodnikiem jest osoba podbijająca, ile osób zostalo po nas, jakie sa pot oddsy, jaką pozycję mamy po flopie itd. Ale po co, można sprowadzić to do tego, że QQ to karta EV- przy all inie

    Jeżeli chodzi o rozdanie to nie wiem czy mozna cos więcej napisać niż ALL-IN pre flop

  7. #37
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Warmiatus to ty pieprzysz głupoty. All in preflop z QQ przeciwko deepstackowi, który calował wszystkie aliny na swojej drodze tuż przed FT jest rzeczywiście zajebistym zagraniem. Nie jest złym zagraniem, ale na pewno nie jedynym najlepszym.

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Dawno się tak nie uśmiałem.

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Fold Pre-flop ! Check/Fold na flopie!, to chciales uslyszec?

  10. #40
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    W sumie to sam nie wiem co chciałem usłyszeć ale chciałem sprowadzić dyskusje na głębszą analize. Ale okazuje się że na tym forum każdy ma się za wielkiego mastera i jak się chociażby spróbuje pomyśleć inaczej niż w książkach czy też ogólnie przyjętych zasadach to jest się wyśmiewanym i ma się dorabiane jeszcze do tego słowa, które się nie wypowiedziało (pokerstars).
    Generalnie chodzi o to, czy jak będzie ci dane wtopić to i tak wtopisz chociażbyś bardzo tego nie chciał?